Przestrzenny obraz na ścianie salonu

Uwielbiam odwiedzać galerie z obrazami – szukam w nich inspiracji oraz odpoczywam od swoich codziennych obowiązków. Podczas ostatniej wizyty zaczęłam się zastanawiać nad tym, czy nie ozdobić jakoś swojego mieszkania, aby móc każdego dnia patrzeć na jakieś ciekawe dzieło, które będzie mi poprawiało nastrój.

Obraz przestrzenny jako dekoracja salonu

obrazy przestrzenne do salonuZdecydowałam się więc poszukać czegoś, co pasowałoby do wystroju mojego salonu. Wybrałam właśnie to pomieszczenie, ponieważ jedna z jego ścian wydaje się być wyjątkowo pusta, co postanowiłam zmienić. Po niedługich poszukiwaniach znalazłam coś, co od razu przykuło moją uwagę – obrazy przestrzenne do salonu. Uznałam, że to będzie doskonały wybór, ponieważ tego rodzaju dekoracje nie tylko ulepszają wystrój pomieszczenia, ale również mogą sprawić, że wydaje się być ono optycznie powiększone. Mój salon jest niezbyt duży, więc taki pomysł bardzo mi się spodobał. Dosyć długo wahałam się pomiędzy obrazem przedstawiającym piękny krajobraz, a geometrycznym motywem o bardzo żywych, kontrastowych barwach. Nie mogłam się doczekać, aż obraz zawiśnie na ścianie w salonie. Od razu pomieszczenie to wydało się zupełne inne. Nie spodziewałam się, że jedna dekoracja może aż tak odmienić wnętrze. Mój „nowy” salon podoba mi się o wiele bardziej, niż wcześniej.

Powieszenie przestrzennego obrazu na ścianie w salonie było strzałem w dziesiątkę – w ten prosty sposób udało mi się odmienić zwykłe pomieszczenie w takie, którego wystrój przyciąga uwagę. Teraz każdego dnia mogę patrzeć na taką dekorację, która mnie inspiruje oraz poprawia mi nastrój. Myślę, że w przyszłości w moim domu znajdzie się o wiele więcej obrazów, ponieważ niezwykle mi się spodobał taki sposób dekorowania wnętrz – jest bardzo efektowny.