Tajniki skutecznego podrywu

Niezależnie od tego jak nazwiemy tę czynność – uwodzeniem czy podrywaniem, cel za każdym razem jest tylko jeden: przekonać kobietę do siebie i zachęcić ją do dalszego poznawania. Jednak jeden cel nie oznacza jednej, skutecznej techniki. Uwodzenie to dla wielu mężczyzn wciąż tajemna wiedza, którą pragną zdobyć, aby już zawsze cieszyć się udanymi relacjami z kobietami. 

Sposoby i techniki podrywu 

podrywanieAktualna wiedza na temat uwodzenia jest stale poszerzana – powstają nowe filmy instruktażowe, poradniki, książki, blogi i artykuły. Jednak każda z nowych teorii opiera się na trzech filarach, których znajomość i opanowanie jest absolutną podstawą w nawiązywaniu konstruktywnych relacji z kobietami. Pierwszy filar to wiedza, którą mężczyzna musi posiadać, aby podrywanie było skuteczne. Wiedza ta dotyczy wszystkiego – kobiet, tematów rozmów, sposobów właściwego postępowania i wielu innych sfer codziennego funkcjonowania w towarzystwie płci pięknej. Kolejny filar to umiejętności – tych, jak w przypadku wiedzy, nie zdobędziemy czytając literaturę. Umiejętności to zdolność do zastosowania teorii w praktyce, a zdobycie ich polega na ćwiczeniu, trenowaniu i jeszcze raz ćwiczeniu. Każda wiedza, którą zdobędziemy, musi zostać przetestowana w realnych sytuacjach. Ostatni filar to przekonania i uważam, że jest to najważniejsza kwestia. Kobiety doskonale wyczuwają mężczyzn i nawet jeśli Ci będą udawać, to szybko zostaną zdemaskowani. O jakie przekonania chodzi? Przede wszystkim na temat życia, siebie samego i kobiet. Jeśli uważamy, że życie to męka, my jesteśmy beznadziejni, a kobiety to materialistki, to uśmiechanie się na siłę i udawanie, że tak nie jest, niestety nie zapewni nam pozytywnych relacji. 

Niektórzy mężczyźni rodzą się uwodzicielami i często nie zdają sobie z tego sprawy – po prostu mają w sobie predyspozycje, wiedzę i chęci, które sprawiają, że kobiety cieszą się ich towarzystwem. Zdecydowana większość jednak musi pewne techniki nabyć, aby móc korzystać z relacji damsko-męskich i cieszyć się udanymi kontaktami.