Przygotowuje reklamę dla firmy, która ma automaty tokarskie CNC

Mam trzydzieści lat. Mieszkam w Gdańsku. Pracuję w agencji reklamowej. Dzisiaj pojawił się u mnie klient, który chce zainwestować środki w reklamę. Jego firma jest na rynku już pieć lat. Oferuje automaty tokarskie CNC swoim klientom.

Automaty tokarskie cnc w różnych cenach

automaty tokarskie cncAutomaty tokarskie CNC są w różnych cenach. Tańsze sprowadza od producentów z lokalnego rynku. Droższe zamawia od producentów z zagranicy. Firma oferuje także swoim klientom montaż a także serwis maszyn CNC. Firma zatrudnia specjalistów, którzy się tym zajmują. Kiedy z maszyna dzieje się coś nie tak wystarczy zadzwonić i specjalista podjeżdża na wskazany adres. Naprawa wrzecion jest najczęstszym problemem Wrzeciona często się psuja i specjaliści maja z tym najwięcej problemów. Naprawa maszyn cnc jest dosyć kosztowna. Firma udziela rabaty swoim klientom. Sprzedaż maszyn CNC firma ma na bardzo wysokim poziomie. Właściciel chce jednak dotrzeć do większej rzeszy klientów. Chce współpracować z większą liczną firm i dlatego zamierza zainwestować w reklamę. Muszę jeszcze na ulotka zamieścić informację, że poza naprawa firma gwarantuje także serwis maszyn CNC. Ustaliliśmy, ze najlepsze w tym wypadku będą ulotki a także reklama w radio. Spora ilość osób w trakcie jazdy do domu czy do pracy słucha radia i ta forma reklamy jest bardzo trafna. Nie jest droga a klient, który potrzebuje takiej usługi zwraca na nią uwagę. Właściciel firmy był bardzo zadowolony z mojej propozycji. Przygotowałam ulotkę i zaznaczyłam że serwis maszyn CNC jest prowadzony raz w roku na wszystkie maszyny, które zostały u nich kupione.

Naprawa wrzecion specjalistom zajmuje mało czasu ponieważ firma zatrudnia najlepszych fachowców. Sprzedaż maszyn cnc to jest najlepszy pomysł ponieważ w dobrej cenie otrzymuje się najlepsza jakość.

Więcej na stronie enermetcnc.pl