Magazyn z dyskami do rejestratorów

Jakieś kilka miesięcy temu zatrudniłem się w przedsiębiorstwie handlowym na stanowisku magazyniera. Praca jest przyjemna i ją lubię. Mam ściśle określone obowiązki, które wykonuję z ogromną przyjemnością.

Dyski do rejestratorów dla klientów

dyski do rejestratorówSprzedajemy produkty lemm, które otrzymujemy od dostawcy w każdy piątek. Są one segregowane na półkach i odpowiednio oznaczane. Naszych klientów bardzo interesuje monitoring ahd i mamy naprawdę bardzo dużo zamówień. Nasze dyski do rejestratorów wysyłane są do klientów każdego dnia, podobnie jak dyski do monitoringu. Nasi klienci bardzo cenią produkty lemm i są zadowoleni ze współpracy z naszym przedsiębiorstwem. Jako pracownik magazynu odpowiadam za to, żeby wszystkie dyski do rejestratorów znajdowały się we właściwym miejscu. Kiedyś do klienta nie dotarła jedna antena cb, ponieważ Eugeniusz przez niedopatrzenie umieścił ją w zupełnie innym miejscu. Narobiło to sporo zamieszania, ponieważ ta antena cb była bardzo potrzebna klientowi i był on bardzo zły. Tego dnia Eugeniusz musiał zawieść osobiście brakujące urządzenie do tego klienta. Ja zawsze pilnuję, aby cały monitoring ahd znajdował się w miejscu do tego przeznaczonym. Dzięki temu nie zdarzyły mi się jeszcze żadne pomyłki. Jak jest dostawa to od razu też umieszczam wszystkie dyski do rejestratorów na odpowiednich półkach. Niektórzy najpierw je wypakowują i dopiero później sugerują. Ja to wykonuję od razu. Mimo, iż zajmuje mi to więcej czasu. Dzięki temu wiem, ze wszystkie dyski do rejestratorów są dokładnie i właściwie umieszczone na magazynie.

Pod koniec tygodnia mamy się spodziewać większej dostawy i kierownik już zaznaczył, że mam się tym zająć. Wie, że wykonam tę pracę najlepiej i nie będzie na magazynie żadnych pomyłek. Bardzo się uciszyłem, bo wiem, że mi ufa.

Więcej na stronie http://www.merx.pl