Przygotowuję reklamę dla klienta od kuchni na wymiar

Pracuję w agencji reklamowej. Firma działa na rynku dziesięć lat. Ja pracuję na swoim stanowisku od trzech. Firma jest ceniona na rynku i często bierze udział w różnych kampaniach reklamowych. Siedziba znajduje się w miejscowości Nowy Sącz.

Kuchnie na wymiar i dobra firma

kuchnie na wymiarCztery lata temu przeprowadziłam się do tej miejscowości z mężem, który dostał propozycje prac i tak już tu zostaliśmy. Dwa lata temu kupiliśmy dom i jesteśmy zadowoleni z życia tutaj. Dzisiaj przyszedł do mnie pan Grzegorz. Klient jest właścicielem małej firmy. Prowadzi ją z synem. Są na rynku od trzech lat. Właściciel chciałaby zainwestować w reklamę, żeby klienci wiedzieli jakie meble przygotowuje i gdzie dokładnie znajduję się jego firma. Produkcja mebli to jego pasja. Z synem starają się sprowadzać najlepsze materiały. Meble wytwarzają na najlepszych maszynach. Meble do salonu są trwałe i maja wysoką jakość. Produkuje tez meble dziecięce w różnych kolorach i wzorach. Klienci mogą sobie wybierać bo klienci na miejscu mają katalogi. Klient przygotowuje także ładne kuchnie na wymiar w nowym sączu. Produkcja mebli to jego ulubione zajęcie i nie wyobraża sobie pan Grzegorz robić coś innego. Po rozmowie z nim bardzo mnie zafascynował. Tak zareklamował swoje produkty, że nabrałam ochoty na remont kuchni. Na pewno skorzystam z jego usług ale muszę jeszcze odłożyć trochę pieniędzy. Pan Grzegorz powiedział że u niego można zamówić meble i spłacać je w ratach. Postanowiłam ta informacje także umieścić w reklamie, która dla niego przygotuję. Postanowiłam polecić właścicielowi ulotki a także reklamę w gazecie.

Proponowałam także w internecie ale właściciel stwierdził, że wolałby reklamę w radio. Dostosowałam się do jego prośby. Projekt ma być gotowy do końca tygodnia. Wówczas klient do podjedzie i dokona wyboru.