Student poszukuje pracy przy projektowaniu stron

W tym roku ukończyłem studia informatyczne na jednej z Częstochowskich uczelni i zabrałem się za poszukiwanie pracy. Jestem dobrze wykształconym webmasterem, jednak posiadam niewielkie doświadczenie, dlatego mam nadzieję, że uda mi się znaleźć coś dla siebie.

Studia nauczyły mnie projektowania stron

projektowanie stronNa studiach wykonywałem projektowanie stron na ćwiczeniach i wychodziło mi bardzo dobrze. Robiłem prawie najlepsze strony www w grupie i profesor często mnie chwalił. W internecie znalazłem ogłoszenie firmy, która wykonuje tanie projektowanie stron w Częstochowie i od razu wysłałem swoje zgłoszenie na stanowisko webmastera. Dokładnie opisałem swoje umiejętności oraz zaznaczyłem, że na studiach tworzyłem strony internetowe i na pewno sobie poradzę na samodzielnym stanowisku. Po kilku dniach skontaktował się ze mną kierownik działu i zaprosił mnie na indywidualną rozmowę w sprawie pracy. Poszedłem przygotowany i zabrałem swoje pracy, z czasów gdy wykonywałem projektowanie stron na studiach. Pokazałem swoje strony internetowe oraz opowiedziałem jak się buduje strony www i na co należy zwrócić szczególną uwagę. Kierownik podkreślił, że posiadam niewielkie doświadczenie, jeżeli chodzi o projektowanie stron, ale widzi, że mam ogromny potencjał i da mi szansę. Bardzo się ucieszyłem i aż nie mogłem uwierzyć w szczęście, jakie mnie spotkało. Następnego dnia rana miałem rozpocząć już pracę. Na początku miałem wykonać projektowanie stron dla przedszkola, które niedawno zgłosił się do tej firmy. Zabrałem się od razu do pracy i chciałem, by strony internetowe, które wykonam były naprawdę doskonałe.

Posiadałem najlepsze narzędzia do pracy i wiedziałem, że na pewno dam radę. Kiedy zrobiłem strony www to kierownik podszedł sprawdzić efekty. Był ze mnie bardzo zadowolony i powiedział, że jestem świetny.