Reklama zewnętrzna firmy

Reklama zewnętrzna jest już nieodłącznym elementem naszej codzienności. Na każdym kroku możemy spotkać billbordy, plakaty i inne formy reklamy. Jest jednym z najstarszych sposobów zaprezentowania się potencjalnym klientom. Nic dziwnego, że firmy nieustannie chętnie umieszczają wokół nas wiele różnych reklam zewnętrznych. Przecież to nadal na nas działa.

Wyjątkowe totemy reklamowe

totem reklamowyNa ulicach najbardziej rozpowszechnione są szyldy reklamowe. Wiszą nad wejściami i ścianach sklepów, a także innych gmachów. Zobaczyć możemy również dużych formatów słupy reklamowe. Są to tak zwane pylony. Nazwa pochodzi z języka angielskiego, gdzie pylon oznacza dosłownie słup. Taki słup jest bardzo dobrze widoczny z bardzo daleka, a przy tym nie zajmuje wiele miejsca. Często stawiany jest w reprezentatywnych miejscach przed budynkiem formy. Mogą być bardzo wysokie i strzeliste, ale również mniejszych rozmiarów. Totem reklamowy nie zasłania wjazdu, ani innych ważnych elementów. Totemy wykonane są z różnych materiałów. Mogą być zrobione na przykład z pleksi, czy aluminium. Najważniejsze, żeby wytrzymywały mrozy, deszcze, wiatr i silne promieniowanie UV, czyli wszystkie te czynniki na które są narażone w ciągu całego roku. Na słupie mogą być umieszczone najważniejsze dane firmy, wraz z charakterystycznym logiem. Istnieje duża dowolność w wyglądzie totemu. Wszystko zależy od preferencji firmy. Możliwe jest zaprojektowanie w dowolnym styli i kształcie.

Bardzo często totem jest najbardziej funkcjonalnym rozwiązaniem w miejscach gdzie trudno zastosować inne formy reklamy. W obszarach wokół budynku, gdzie jest wysoki płot, czy elementy zasłaniające taka wysoka konstrukcja i tak pozostaje widoczna, pełniąc przy tym rolę kierunkowskazu. Stanowią element małej architektury, nawiązując do charakteru budynku.