Remont w naszym mieszkaniu i ładne drzwi przesuwne

Mam na imię Wioletta. Moje mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze w wieżowcu i z okna mam śliczny widok na całe miasto, parki a nawet widzę rzekę. Warszawa zawsze mi się podobała i nie wyobrażam sobie żeby mieszkać w innej miejscowości.

Drzwi przesuwne z Warszawy do salonu

drzwi przesuwneJestem w trakcie remontu mieszkania. Kupiłam je po starszym małżeństwie i niestety mieszkanie wymagało generalnego remontu. Okolica zrobiła na mnie bardzo duże wrażenie dlatego zdecydowałam się na zakup nieruchomości. Warszawa jest znana z dużej ilości firm budowlanych. Wynajęłam ekipę i prace zaczynają jutro. Na szczęście nie przewiozłam jeszcze moich mebli więc mieszkanie stoi puste. Poza malowaniem ścian i położeniem nowych falki i paneli zdecydowałam się na zabudowy szklane w przedpokoju. Panowie zajmują się również takimi rzeczami na szczęście. Lustra na wymiar zamówiłam z dużej znanej firmy, która ma wiele rzeczy do dekoracji mieszkania. Na szczęście lustra można było przyciąć więc będą idealnie pasować do mojej łazienki. Drzwi szklane chciałam zamontować w sypialni ale miałam pewne obawy, czy takie drzwi będą wytrzymałe. Specjalista polecił mi aby zamówić szkło hartowane na wymiar. Takie szkło zostanie odpowiednio docięte i wówczas zostanie zahartowane co będzie gwarantowało wysoką jakość na wiele lat. Ładne drzwi przesuwne warszawa będą znajdowały się w salonie, kuchni i w meblach w przedpokoju. Z tym że dwa skrzydła w przedpokoju to będą drzwi szklane. Wizja była piękna, projekt prezentował się super. Nie mogłam się doczekać efektu końcowego.

Miałam pojawić się w mieszkaniu za tydzień bo akurat musiałam wyjechać na szkolenie do Sopotu i zobaczyć czy wszystko jest tak jak sobie wymarzyłam. Fachowcy spisali się na medal. Mieszkanie prezentowało się ślicznie. Na pewno będe polecać ich usługi.