Biuro rachunkowe i kurs księgowości

Jestem kadrową w firmie telemarketingowej. Pracuje w niej trzystu konsultantów. Przełożony zaproponował mi kurs doszkalający w dziedzinie księgowości. Kurs miał być organizowany w miejscowości Warszawa. Musiałam liczyć się z dojazdami w weekendy, ponieważ mieszkałam pod Warszawą.

Biuro rachunkowe oferowało profesjonalną edukację

biuro rachunkoweUważałam, że darmowy kurs na pewno się przyda. Generalnie nie miałam być główną księgową ale pomagać czasem naszej księgowej. Biuro rachunkowe z Warszawy, które prowadziło kurs przywiązywało dużo uwagi do wiedzy z zakresu księgowości i znajomości kodeksów. Firma rachunkowa prowadziła ciekawy kurs. Wiedza przekazywana była w sposób łatwy, nawet ja nie miałam problemów żeby poznać podstawowe pojęcia. Rachunkowość przedsiębiorstw była prowadzona przez bardzo znanego wykładowcę. Właściciela jednej z większych firma w miejscowości Warszawa. Wykładowca przekonywał nas, że tania księgowość jest bardzo ważna dla firm. Firmy, które dopiero co rozpoczęły działalność gospodarczą nie mają jeszcze dużo pieniędzy. Zależy im żeby dokumenty były dobrze księgowane. Firma rachunkowa zatrudniała wykwalifikowane księgowe co dawało gwarancję, ze firma jest profesjonalna a rozpoczęcie współpracy do dobra inwestycja. Tania księgowość zapewniała także wiele zleceń. Osoby, które prowadziły małe firmy, często nie zatrudniali swoich księgowych. Podpisywali umowy z firmą rachunkową i wówczas mieli gwarancję, że księgowa będzie wszystkiego pilnować. Dokumenty za różne usługi mogli nawet przesyłać internetowo kiedy na przykład nie mogli podjechać do firmy.

Uważam, że ten sposób przekazywania dokumentów w dzisiejszych czasach jest wykorzystywany przez właścicieli małych firm. Biuro rachunkowe w Warszawie na zakończenie kursu wystawiło mi certyfikat. Mogłam pomagać w pracy.