Remonty mieszkań mojej siostry

 Ja i moja siostra Paulina jesteśmy ze sobą bardzo zżyte. Mamy podobny gust, razem chodzimy na zakupy, interesują nas podobne rzeczy. Dlatego też kiedy siostra zapowiedziała remont mieszkania to wiedziałam, ze będę jej dużo pomagała.

Remonty mieszkań i pomoc rodzinie

remonty mieszkań w BydgoszczyMogę zawsze doradzać, kupić coś za nią czy pojechać zobaczyć jak posuwają się sprawy związane z remontem. Nigdy nie wiadomo na jaką ekipę się trafi, zawsze lepiej mieć ograniczone zaufanie. Siostra jednak trafiła na bardzo dobrych specjalistów z dziedziny budownictwa. Byłam pod wrażeniem jak szybko szły im wszystkie prace. A zaplanowanych było ich dużo. Malowanie, podłogi i tym podobne. Sama zaczęłam się zastanawiać czy i w moim mieszkaniu nie przeprowadzić remontów skoro tak szybko można je wykonać. Tak czy inaczej na razie remonty mieszkań w Bydgoszczy dotyczyły tylko mojej siostry i tak powinno zostać. Może jak skończy się u niej to ja zacznę prace u siebie? Jeszcze nie wiem. Skupiam się na Paulinie. Podłogi zostały już wymienione, a ściany pomalowane, podobnie jak sufity. Teraz przejdzie czas na sprzątanie, zanim się wstawi meble. Z tym też było sporo problemów. Jednak wiadomo że jej przy tym pomagałam, dzięki temu uporaliśmy się z tym w weekend a siostra sama robiłaby to chyba z tydzień. Teraz jesteśmy na etapie kupowania mebli. Widziałyśmy już kilak sklepów i ich ofertę. Wybrałyśmy razem komplet wypoczynkowy do salonu, nowy materac do łóżka i stół z krzesłami do jadalni. Zostały jeszcze jakieś drobiazgi do kupienia do dekoracji pomieszczeń i całość będzie wyglądała jak nowa.

Remonty mieszkań mogą być wykonane bardzo szybko i sprawnie. Zawsze jednak przyda się pomoc ze strony rodziny. Wtedy wszystko idzie jeszcze lepiej. Warto jest skorzystać z takiej opcji.