Sporządzanie wyceny i kosztorysy budowlane

W firmie w centrum Wrocławia pracuję od trzech lat. Jestem zadowolona z mojej pracy, firma zajmuje się przygotowywaniem kosztorysów dla różnych klientów. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, którzy potrzebują kosztorysy budowlane do budowy domów.

Komu potrzebne są kosztorysy budowalne?

kosztorysy budowlaneMamy do czynienia także z deweloperami, którzy potrzebują kosztorysy budowlane do budowy mieszkań i domów. Kosztorysy robót budowlanych są bardzo istotne przy planowaniu swojego budżetu, który można przeznaczyć na ten cel. Precyzyjny kosztorys pozwala na poznanie kwoty, która będzie potrzebna żeby zrealizować wszystkie zaplanowane prace. Kosztorysy inwestorskie i wszystkie inne, które nasza firma przygotowuje są wyrażone w pieniądzu. Dzięki nim klienci maja szacunkowa kalkulację. Oczywiście kwoty te mogą się zmienić w trakcie wykonywania prac. Niestety nie jesteśmy w stanie wszystkiego przewidzieć. Kosztorysy inwestorskie przygotowujemy także dla klientów biznesowych, którzy planują jakąś konkretna inwestycję w mieście lub poza nim. Mogą chcieć zbudować jakiś basen lub centrum widowiskowe. Nie ma znaczenia co to jest za obiekt. Klienci biznesowi często starają się o dotacje unijne i żeby się o nie starać trzeba wypełnić sporo formalności. Kosztorysy inwestorskie są podstawą. Kosztorysy robót budowlanych są potrzebne nie tylko klientom, którzy w dany obiekt inwestują. Kosztorysy te są także wymagane przez ekipy budowlane, które będą podejmować się danego zlecenia.

 

Firmy muszą wiedzieć czy to będzie się im opłacać. Ja najczęściej wykonują wyceny nieruchomości. To mój drugi fakultet, który skończyłam na uczelni. Dolny Śląsk ma dobra uczelnię z wysokim poziomem. Jestem zadowolona bo czas, który przeznaczyłam na naukę teraz mi się zwraca. Mam dobrze płatną pracę, którą kocham.

Zainteresowanym kosztorysami budowlanymi polceam ARTKOSZT z Wrocławia, Wybrzeże Ludwika Pasteura 13 lokal 1