Projektowanie oklejania samochodów reklamowych

Od dziecka jestem artystą i matka często powtarzała, że będę w przyszłości wielkim człowiekiem. Zaraz po studiach, które ukończyłem w Poznaniu postanowiłem zacząć działać na własną rękę.

Marketingowo oklejanie samochodów jest świetne

oklejanie samochódowPróbowałem malować, projektować, ale głównie była to pasja, która nie niosła nic za sobą. Mój talent jednak został odkryty przez właściciela agencji reklamowej, który zauważył mój ogromny potencjał i zatrudnił mnie jako projektanta materiałów reklamowych. Projektuję reklamy, do których wykorzystywany jest druk wielkoformatowy oraz dobry druk na folii. Jestem dobrym projektantem i jeszcze żadna z moich propozycji nie została odrzucona przez żadnego z klientów. Właściciel agencji reklamowej często powtarza, że zatrudnienie mnie było bardzo dobrą decyzją. W mieście są liczne szyldy reklamowe, gdzie widnieją moje projekty i przyznam, że jak jadę do pracy i mijam takie szyldy reklamowe to rozpiera mnie duma. Nasza agencja nawet ostatnio przyjęła zamówienie na solidne oklejanie samochodów w Poznaniu i szef powiedział klientowi, że ma doskonałego projektanta, który wykona doskonałą reklamę. Jestem pewnym siebie człowiekiem i wiem, że wszystko za co się zabiorę jest bardzo dobre. Mama jest ze mnie bardzo dumna. Cieszy się, że mam pracę, w której mogę rozwijać swoje pasje i na dodatek na tym dobrze zarabiam. Zaprzyjaźniłem się nawet z Sylwestrem, który wykonuje montaż reklam na terenie Poznania. Bardzo często mnie pyta o moje projekty i widzę, że się tym interesuje. W przyszłości chce rozpocząć studia na architekturze i pewnie dlatego tak pyta o wszystko. Montaż reklam on wykonuje w naszej agencji od roku i wiem, że jest cenionym pracownikiem.

Jak skończy studia to na pewno dostanie awans i podwyżkę. Trzymam za niego kciuki. To dobry chłopak i na pewno mu się uda.