Sprzątanie w dobrej cenie

Kilka lat temu całą rodziną wyjechaliśmy za granicę. Najpierw wyjechał mój brat, który dostał bardzo dobrze płatną pracę a potem do niego dojechali już wszyscy. W kraju została tylko babcia, która nie wyobrażała sobie tego, że mogłaby się jeszcze w tym wieku gdzieś przeprowadzać.

Kompleksowe sprzątanie mieszkań

sprzątanie mieszkań wrocławBabcia miała wielu znajomych i ogólnie była dosyć dobrej kondycji. Tak często jak się dało odwiedzaliśmy babcię. Po jakimś czasie zauważyłam, że gdy przyjeżdżamy to babcia ma bałagan. Wcześniej nie dopuściłaby do takiej sytuacji bo ona dbała o to żeby był u niej porządek. W rozmowie z nią dowiedziałam się, że ma coraz mniej siły na to żeby chociaż odkurzyć raz na jakiś czas. Na odległość nie byliśmy w stanie jej  pomóc. W końcu moja siostra powiedziała, że przecież mógłby ktoś do niej przychodzić przynajmniej raz na tydzień i posprzątać. Okazało się, że takie sprzątanie mieszkań wrocław jest dosyć popularnym zajęciem i coraz więcej firm się w tym specjalizuje. My chcieliśmy żeby była to sprawdzona firma. Koleżanka, która była na miejscu powiedziała mi, że taką zna i dała mi na nią namiary. Zadzwoniłam tam i spytałam się jaki by był koszt takiego sprzątania. Okazało się, że nie jest to droga usługa. Zdecydowaliśmy więc się na to, że pani będzie przychodziła do babci raz w tygodniu w poniedziałek i posprząta wszystko. Babcia się bardzo ucieszyła a ja byłam ciekawa jak to wyjdzie. Po tym pierwszym sprzątaniu babcia zadzwoniła i powiedziała, że jest zachwycona.

Pani podobno wszystko dokładnie posprzątała. Mieszkanie wygląda pięknie. Słychać było w głosie babci, że ulżyło jej teraz gdy wie, że zawsze ktoś raz w tygodniu ją wyręcz. Babcia powiedziała, że ta pani, która przyszła była do tego wszystkiego bardzo sympatyczna.