Szef zleca mi znalezienie balonów pneumatycznych

Nasza firma otworzyła nowy oddział w mieście obok i postanowiliśmy przeprowadzić rekrutację dla tamtejszych pracowników. W grę nie wchodziła zwykła rozmowa, ponieważ stawiamy na luz i chcieliśmy, by potencjalni pracownicy wiedzieli, że praca u nas to najlepszy wybór.

Balony pneumatyczne były mi nieznane

balony pneumatyczneUznałam, że idealnie będzie stworzyć plażę oraz postawić leżaki, na których będą siadali ludzie. Kiedyś już przeprowadzaliśmy taką akcję i naprawdę się udała. Szefowi oczywiście mój pomysł przypadł do gustu, ale powiedział, że tym razem ma być tam umieszczona reklama pneumatyczna i mam się tym zająć. Nie miałam zielonego pojęcia skąd ja wezmę atrakcyjne balony pneumatyczne, ponieważ nie zajmowałam się tym nigdy. Potrafię przeprowadzać szkolenia, rozmawiać z potencjalnymi pracownikami, ale balony z pneumatyczne to już zupełnie inna sprawa. Nasz dział marketingu pracuje obecnie nad innym projektem i nie ma szans, by im została przydzielona ta reklama pneumatyczna. Uznałam, że jestem na tyle zorganizowana, że poradzę sobie. Wiem gdzie jest u nas firma, która wykonuje nadruki na balonach to na pewno się z nimi dogadam. Ciekawe zresztą ile kosztują takie balony reklamowe i czy są trwałe. No cóż. Nie ma co gdybać, tyko trzeba się zabrać do roboty. Pojechałam do tej firmy i zapytałam o ich balony z nadrukiem. Dodałam również, że ma to być przede wszystkim reklama pneumatyczna, ponieważ planujemy przyjąć do pracy młodych ludzi i zależy nam, żeby podczas rozmowy na świeżym powietrzu panowała swobodna. Właściciel firmy uznał, że reklama pneumatyczna to świetny pomysł na takie przedsięwzięcie i dodał, że chętnie się wszystkim zajmą.

Mogłam już być spokojna i przygotowywać się do przeprowadzania rozmów z naszymi potencjalnymi pracownikami. To się wszyscy zaskoczą, że dałam radę.