Szukam dla żony kompletu bielizny

Dorotę poznałem na studiach i od razu wiedziałem, że zostanie ona moją żoną. Miała w sobie wszystko czego oczekuję od kobiety. Po dwóch latach w końcu udało mi się ją namówić na pierwszą randkę. Od tamtego czasu jesteśmy już kilka lat po ślubie.

Ekspedientka zaoferowała mi bieliznę erotyczną

komplet bielizny erotycznejMoja żona na każdą rocznicę ślubu dostaje ode mnie prezent. Zawsze staram się, ażeby to było coś wyjątkowego i oryginalnego. Zauważyłem, że jeszcze nigdy nie dostała ode mnie żadnej bielizny i w tym roku postanowiłem sprawić jej właśnie taki prezent. To miał być mój pierwszy zakup tego typu dlatego postanowiłem udać się do jakiegoś profesjonalnego sklepu, gdzie dodatkowo będę mógł liczyć na pomoc w wyborze. Sprawdziłem raz jeszcze jaki rozmiar nosi żona, żeby się upewnić i kupić coś we właściwej rozmiarówce. Wiem jakie to ważne jeżeli chodzi właśnie o bieliznę. W sklepie od razu zauważyłem piękny komplet bielizny erotycznej i wiedziałem, że żonie się spodoba. Ekspedientka widząc moje zainteresowanie od razu zaoferowała mi tę bieliznę w różnych wariantach kolorystycznych. Okazało się, że ten komplet bielizny erotycznej występuje w rozmiarze uniwersalnym i nie muszę obawiać się o rozmiar. Wybrałem tę bieliznę w kolorze czarnym. Dorota uwielbia czarną bieliznę i wiedziałem od razu, że z tego koloru będzie zadowolona. Ekspedientka zapakowała mi to w śliczny karton i dała torebkę z kokardką. Na początku już jej powiedziałem, że ten komplet bielizny erotycznej jest dla żony na rocznicę ślubu.

Dorota była zachwycona z mojego prezentu a bieliznę od razu przymierzyła. Wygląda w niej olśniewająco i od razu zauważyłem, że świetnie się w niej czuje. Powiedziała, że nigdy jeszcze nie miała tak wygodnej bielizny. Dobrze, że prezent jej się podoba.