Tata kolegi robi meble za zamówienie

Tata mojego kolegi jest stolarzem.Ma mały zakład stolarski w Gdańsku i wiem, że robi bardzo ładne meble. Pamiętam gdy chodziłam jeszcze do szkoły z kolegą to on już wtedy robił meble.

Meble na zamówienie w dobrej cenie

meble na zamówienieSłyszałam od wielu znajomych, że meble, które robi są naprawdę bardzo ładne i dobrej jakości. Przede wszystkim robi meble z drewna a to teraz jednak rzadko się zdarza. Ja nie mam jakiś wysokich wymagań jeśli chodzi o materiały. Dla mnie liczy się najbardziej efekt wizualny. Gdy sama robiłam remont w swoim mieszkaniu to pojechałam właśnie tam żeby zobaczyć jaka jest cena za poszczególne meble. Po prostu nie miałam rozeznania w tym ile mogą kosztować takie meble a ile kosztują meble z salonu. Myślałam, że takie meble na wymiar są dużo droższe i nie koniecznie będzie mnie na nie stać. Nic bardziej mylnego okazało się, że takie stylowe meble na zamówienie z Gdańska kosztują praktycznie tyle samo co meble z salonu. Nawet w niektórych przypadkach są tańsze. Bardzo ucieszyłam się z tego powodu bo przecież wiem, że będę mogła sobie na nie pozwolić. Mi zależało na tym żeby zamówić meble kuchenne na wymiar bo po prostu mam tak dziwny układ w kuchni, że ciężko byłoby mi kupić tam gotowy już zestaw mebli. Zresztą takie meble także dużo lepiej wyglądają i są praktyczniejsze. Tata kolegi powiedział, że ze względu na znajomość da mi także jakiś rabat. Tata kolegi robi także szafy na wymiar i gdy je oglądałam to zaczęłam się zastanawiać czy może nie potrzebowałabym takiej szafy. Co prawda przydałyby mi się także drzwi na wymiar jednak na to wszystko już na pewno nie starczy mi pieniędzy. Jednak te drzwi także bardzo mi się spodobały.

Zdecydowałam się na zamówienie kuchni u taty kolegi. I rzeczywiście dał mi niższą cenę niż tą o której wiedziałam na początku. Bardzo mnie to ucieszyło.