Projektant wykonuje torby reklamowe z nadrukiem

Projektowaniem to ja nie zamierzałem się w ogóle zajmować, ale mój znajomy z osiedla poznał się na moim talencie i nie chciał mi odpuścić. Ciągle za mną łaził i namawiał mnie, żebyśmy założyli firmę. Nie byłem przekonany, bo miałem swoją pracę, która była dobra i zarabiałem całkiem nieźle.

Torby reklamowe projektowane przeze mnie

torby reklamowe z nadrukiemPowiedziałem, że mogę dla niego projektować torby płócienne z nadrukiem, ale firmę niech prowadzi sam. Cena, którą mu zaoferowałem mu odpowiadała, dlatego bez problemu się dogadaliśmy. Mam również projektować dla niego smycze z nadrukiem, których wykonanie będą mu zlecać jego klienci. Ja się nie nadaję do prowadzenia firmy, ale mogę mu projektować te atrakcyjne torby reklamowe z nadrukiem dla firm, które chce sprzedawać. Jest on dość ogarniętym chłopakiem to na pewno da radę. Zaskoczyłem się bardzo jak przyszedł do mnie po trzech dniach i poprosił o projekty. Mam wykonać dla niego torby firmowe w kilku wariantach oraz jakieś torby z nadrukiem dla młodzieży. Nie miał żadnych pomysłów, dlatego miałem się sam zająć wszystkim od podstaw. Oczywiście zapytał od razu o cenę, ale powiedziałem mu, że się dogadamy jak już wykonam te torby z nadrukiem, by sprawdził, czy takie projekty mu odpowiadają. Później mam dostać smycze z nadrukiem do wykonana, więc na pewno będę miał z tym sporo zajęcia. Pracuję wieczorami, ponieważ wtedy mam czas na wykonywanie projektów. Jak to się bardziej rozkręci to pewnie za te torby płócienne z nadrukiem będzie mi wpadać jeszcze więcej kasy.

Kto wie, może ustalę nowe ceny, bo na razie to nie mam zielonego pojęcia ile brać od tego za te torby z nadrukiem. Może rozejrzę się w internecie, żeby przynajmniej mieć jakieś pojęcie na ten temat. Zobaczymy jak to wszystko się ułoży. Sam jestem ciekawy jak mu będzie szła sprzedaż moich projektów.