Teczki papierowe na dyplomy

Pracuję w liceum ogólnokształcącym jako sekretarka. Nasza szkoła jest jedną z najlepszych w mieście. Bardzo często organizowane są u nas rożne konkursy. Wówczas jest bardzo dużo pracy. Ja odpowiadam za nagrody. Najważniejsze są w tym wszystkim dyplomy, które są zapakowane w eleganckie teczki wydrukowane z logiem naszego liceum ogólnokształcącego.

Drukarnia sprzedaje nam teczki z logo

druk teczek papierowychJak już powiedziałam we wstępie, ja odpowiadam za nagrody i współpracę z rożnymi punktami, które tworzą statuetki, medale i inne rzeczy. Najściślejszy kontakt mam z firmą poligraficzną, która wykonuje druk teczek papierowych a także dyplomów. Ja odpowiadam za projekty graficzne. Przykładowo, jeśli jest konkurs przyrodniczy, to na wydrukowanych teczkach papierowych oprócz logo naszej szkoły musi być jeszcze jakiś motyw na przykład roślinnych. Teczki drukujemy hurtowo, ponieważ tego wymaga firma. Często jest tak, że zostają nam, ale wtedy te teczki wykorzystujemy do dokumentów. Tak więc nic się nie marnuje. Osobiście jestem zadowolona z usług poligraficznych. Teczki zawsze są mocne, zbudowane z solidnego materiału, dzięki czemu żaden dyplom nie ulegnie uszkodzeniu. Na takich teczkach zwykle jeszcze piszemy dla kogo są one przeznaczone, ale to już robimy ręcznie. Teczki maja ładne kolory. Głównie dominuje kolor niebieski i biały. Zwykle proszę o to, aby nie były matowe, a odbijające światło. Wtedy wyglądają bardziej elegancko.

Tak więc wyglądają teczki konkursowe z logo naszej szkoły. Ja wysyłam zlecenie do druku, sprawdzam czy wszystko się zgadza i je odbieram. W późniejszym czasie podpisuję, wkładam dyplom i to właściwie koniec mojej pracy przy konkursach. Najważniejsze jest to że w drukarni pracują bardzo miłe osoby, wtedy współpraca przebiega przyjemniej.