Uczestniczę w targach z najlepszymi materiałami biurowymi

Szef mnie wysłał na targi handlowe. Szukał potencjalnych kontrahentów a w takim miejscu można ich wielu znaleźć. Pojechałem bardzo chętnie, ponieważ tym razem były prezentowane doskonałej jakości materiały biurowe i wiedziałem, że znajdę coś ciekawego.

Na targach oferowano najlepsze materiały do biura

najlepsze materiały biurowe z WrocławiaNa targi wybrałem się z asystentem, który ma zapisywać nazwy firm i pobierać kontakty. Ja będę rozmawiał na temat ewentualnej współpracy. Jeżeli asystent w przyszłości chce przejąć moje obowiązki to musi się już uczyć. Na targach prezentowane były najlepsze materiały biurowe z Wrocławia i wiedziałem od razu, że uda się nawiązać współpracę z licznymi przedsiębiorcami. Dyskutowałem z każdym przedsiębiorcą, który oferował swoje najlepsze produkty i pytałem o ewentualne warunki współpracy. Spotkałem tak pewnego człowieka, który w branży jest od niedawna. Strasznie dużo pracy wkłada w to, żeby jego produkty były niezawodne. Powiedział, że prowadzi nawet testy sprawdzające i wszystkie wychodzą pozytywnie. Zaskoczył mnie ten człowiek, ponieważ pierwszy raz spotkałem kogoś tak bardzo zaangażowanego w swoją pracę. Uznałem, że u niego są najlepsze materiały biurowe z Wrocławia i postanowiłem od razu zaoferować współpracę. To jest idealny człowiek, z którym warto podjąć rozmowy, ponieważ mam pewność, że artykuły biurowe z jego firmy na pewno będą się świetnie sprzedawały i zarobi na tym nasza firma spore pieniądze. Umówiliśmy się na spotkanie w siedzibie naszej firmy tuż po zakończeniu tych targów.

Mój szef był ze mnie zadowolony i przyznał, że wykonałem kawał dobrej roboty. Udało się podpisać umowę współpracy na korzystnych warunkach i niebawem rozpoczęła się sprzedaż artykułów od tego człowieka. To był na prawdę bardzo dobry interes.