W trakcie zajęć w szkołce narciarskiej chłopak mi sie oświadczył

Mój chłopak zabrał mnie w góry. Wyjazd zorganizował sam. Mnie poinformował, że mam załatwić sobie tydzień w pracy. nie wiedziałam zupełnie co Mikołaj planuje. Nic nie chciał mi powiedzieć. W pracy bez problemu dostałam wolne. Już nie mogę się doczekać naszego wyjazdy. generalnie wolę jak jest ciepło. Jednak nigdy w górach nie byłam więc chętnie zobaczę jak wyglądają góry w trakcie zimy.

Chłopak zapisał mnie na narty do szkółki

narty dla dorosłych w Czarnej GórzeNie wiedziałam co będę za bardzo robić bo mój chłopak pięknie zjeżdża na nartach już od wielu lat. ja do tej pory nie miałam takiej możliwości. Nauka w szkółkach jest dosyć droga i nigdy nawet nie mogłam sobie na to pozwolić. Narty dla dorosłych w Czarnej Górze są bardzo polecane przez wiele osób. Każdy twierdzi, że szkółka zatrudnia najlepszych instruktorów i warto spróbować nauczyć się zjeżdżać na nartach będąc na miejscu w tej miejscowości. Chłopak sam wspaniale zorganizował nasz wyjazd. Sam zamówił hotel a także mi się oświadczył. Zrobił to jak byliśmy na stoku w trakcie mojej nauki w szkółce. Narty dla dorosłych w Czarnej Górze będą mi się wspaniale kojarzyć. Zupełnie się tego nie spodziewałam. Mój chłopak zachowywał się normalnie, nie dawał mi niczego po sobie poznać. Zupełnie nie wiedziałam, że ma takie plany na wyjazd. Tym bardziej się ciesze, że bez problemu dostałam z pracy wolne i udało nam się przyjechać do pięknego hotelu, w którym się zrelaksowałam.

Po zaręczynach poszliśmy na kolacje do pięknej restauracji z lokalnym jedzeniem. Pierścionek, który dostałam od Michała był piękny i idealnie pasował na mój palec. Po kolacji zadzwoniłam do mojej mamy, która bardzo ucieszyła się jak powiedziałam jej o naszych zaręczynach. Moja mama bardzo lubi mojego chłopaka i chciała żeby nam się udało.