Własna hurtownia z profilami aluminiowymi

Około pięciu lat temu postanowiłem otworzyć wraz z moją kochaną małżonką własny biznes. Chęć na własny biznes oboje mieliśmy już można powiedzieć, że od bardzo, bardzo dawna, ale konkretnego pomysłu na ten biznes nie mieliśmy, a już nie mówiąc o biznes planie.

Profile aluminiowe są bardzo popularne

profile aluminioweJednakże po dłuższym zastanawiania się i szukania odpowiedniego pomysłu na biznes zdecydowaliśmy, że otworzyliśmy swoją własną hurtownię aluminium. Z funduszami można powiedzieć, że nie mieliśmy żadnego problemu, ponieważ oszczędności na swój interes mieliśmy już od dawna, a poza tym żonie udało się załatwić z miasta, w którym mieszkaniu dofinansowanie na tą naszą hurtownię. W tej naszej hurtowni sprzedajemy wszystko, co związane jest z aluminium, na przykład profile aluminiowe. Te nasze aluminium profile też prawdę mówiąc sprzedają się całkiem dobrze, mamy akurat na nie, nie chwaląc się całkiem sporo zamówień. Taki profil aluminiowy jednakże nie jest łatwo wyprodukować, także nasza hurtownia też musi czekać dłuższy czas, aż zostaną one do nas dostarczone z fabryki. Też długo musimy czekać, aż zostanie do nas dostarczony kątownik aluminiowy. Niestety w ostatnich czasach można powiedzieć, że jest ich deficyt w fabrykach, także wszystkie hurtownie niestety są zmuszone na to, żeby czekać, co powiem wam, że jest na prawdę bardzo denerwujące tym bardziej, że klienci kupują ich na prawdę bardzo dużo i jest to kłopotliwe, kiedy klienci o to pytają, a my nie mamy tego w asortymencie, ponieważ czekamy na jego dostawę z fabryki.

Jednakże jest jak jest i nie ma co narzekać, tym bardziej że ten mój i mojej kochanej małżonki biznes idzie bardzo dobrze. Na razie nasza hurtownia nie jest duża, jednakże myślimy o tym, żeby ją powiększyć, również rozszerzyć znajdujący się u nas asortyment.

Jeśli poszukujesz hurtowni z profilami aluminiowwymi to zajrzyj na stronę: aluflam-extrusion.com