Wspominamy wakacje na których korzystaliśmy ze śpiwora dla dzieci

W zeszłym roku byliśmy na wakacjach w Karpaczu. Dzisiaj z mężem oglądaliśmy zdjęcia. Wzięło nas na wspomnienia. Na wakacje wybraliśmy się z moją siostra i jej rodziną. Było sporo dzieci. Dwie dziewczynki, które miały po dziesięć lat i dwójka maluchów.

Śpiwory turystyczne były dawniej drogie

Śpiwory turystyczne dla dzieciKarolinka miała dwa i pół a Kacper miał skończony roczek. Maluchy nie miałyby możliwości spacerowania z nami po górach gdyby nie nosidła turystyczne z daszkiem. Nosidło dla dzieci turystyczne to świetne rozwiązanie. Nie wiedziałam, że takie plecaki istnieją. Szwagier znalazł takie ogłoszenie i postanowił nosidła turystyczne wypożyczyć. Cena nie była wysoka. Zakup takiego nosidła to spory wydatek a my nie będziemy mieli często możliwości aby z niego korzystać. Dlatego stwierdziliśmy, ze zakup nosidła turystycznego jest dla nas nie opłacalny. Dla naszych starszych dzieciaków kupiliśmy przed wyjazdem plecaki turystyczne. Plecaki turystyczne dla dzieci można kupić w różnych rozmiarach. Plecaki są wykonane z dobrych materiałów i można wybrać najróżniejsze kolory. Ja sama pamiętam jak byłam mała i byłam harcerką i jechałam na pierwszy obóz jak mama zakupiła dla mnie specjalny śpiwór i plecak. Takie rzeczy wspomina się przez lata. Śpiwory turystyczne dla dzieci w dawnych czasach były na prawdę bardzo drogie. Nawet do dzisiaj mam ten śpiwór. Przed naszymi wakacjami pokazywałam dziewczyno. Karolinka chowała się do niego i miała dużo zabawy. W Karpaczu wynajmowaliśmy pokoje w rodzinnym pensjonacie. Można tam wypożyczać rowery. Sprawdzałam, ze na stanie właściciele maja foteliki rowerowe bobike.

Korzystamy w domu z takiego samego i wiem, że są bardzo dobrej jakości. To były bardzo udane wakacje. Dzieciakom podobały się wycieczki w góry. Nie marudziły jak w domu i mamy pełno pięknych zdjęć.

Więcej na http://www.dreptaki.com.pl