Wybieramy profesjonalne ocieplenia stropodachów do naszego domu

Zaraz po ślubie wraz z mężem postanowiliśmy, że wybudujemy dom. Mieszkanie w bloku nie było dla nas, gdyż zawsze marzyliśmy o domku z ogródkiem. Tak, więc, gdy udało nam się otrzymać kredyt, od razu ruszyliśmy z budową.

Ocieplenia stropodachów w Tychach i zmiana planów

ocieplenia stropodachówNa szczęście dzięki nowym przepisom nie musieliśmy już otrzymać pozwolenia na budowę, więc tym bardziej szybko poszło z rozpoczęciem budowy. Obecnie jesteśmy na etapie wykonywania dachu, a konkretniej stropodachu. Ostatnio przyszedł do nas kierownik budowy i przedstawił nam propozycje odnośnie profesjonalne ocieplenia stropodachów tychy. W projekcie była to wełna skalna, jednak on zaproponował zmiany, wiadomo ku lepszemu. A mianowicie docieplenia stropodachów można wykonać innowacyjną metodą natryskową z pianki poliuretanowej. Przedstawił nam korzyści i co mieliśmy zrobić, jak tylko nie zgodzić się? Na śląsku, a mianowicie w Tychach znalazł firmę, która miała wykonać ocieplenia stropodachów w naszym dachu właśnie tą metodą. Przed wczoraj ekipa budowlana zakończyła prace nad płytą stropową, a dzisiaj już przybyła owa ekipa z Tychów i rozpoczęła pracę nad izolacją. Docieplenia stropodachów ta metodą rzeczywiście wykonuje się bardzo szybko. Jednak kierownik budowy miał rację, a ja wraz z mężem cieszę się, że się zdecydowaliśmy. Dzięki temu nasz dom zostanie szybciej wybudowany. Podobno jutro już ocieplenia stropodachów będą wykonane, a robotnicy będą mogli przystąpić do wykonywania deskowania. Nie mogę się już doczekać, aż nasz dom będzie gotowy i wraz z mężem w nim zamieszkamy.

Ale jeszcze przede mną najważniejszy etap, czyli urządzanie naszego nowego domu. Do tego jeszcze nie mogę się doczekać, aż pojedziemy na zakupy i będziemy wybierali meble. Bo wiadomo, ze do nowego domu, nie będziemy wstawiali naszych wysłużonych już i starych mebli.