Certyfikowane szkolenie dla poprawy jakości produktów

Każdy specjalista chcący się rozwijać powinien przechodzić specjalistyczne kursy. Szkolenia certyfikowane Scrum nie należy do najtańszych rozwiązań. Jego koszt średnio kształtuje się na poziomie 2000zł. Trwa ono średnio dwa dni, podczas których specjaliści przekazują kursantom wiedzę pomagającą wdrożyć metodę działania w życie.

Co zyskujemy decydując się na szkolenie Scrum?

szkolenia ScrumTo trudne zadanie, ponieważ proces ten jest bardzo skomplikowany i osoba nie posiadająca doświadczenia może nie udźwignąć ciężaru sytuacji. Dobry wykładowca jest więc ważnym elementem tego szkolenia. Szkolenia Scrum starają się odpowiedzieć na najważniejsze pytania, które są podstawą do zrozumienia sensu korzystania z niego. Podczas szkolenia można dowiedzieć się na przykład tego, jak wygląda powoływanie zespołu projektowego, wyjaśnione zostaną takie zagadnienia jak na przykład dobór długości sprintu czy też planowanie wydań. Każdy ten aspekt ma znaczenie, trzeba go dokładnie przeanalizować, żeby zrozumieć dlaczego może być ważny. Professional Scrum Szkolenia przybliży działania, które pozwolą na osiągnięcie optymalnego rytmu pracy. Dowiedzieć się można także, jak prawidłowo przeprowadzić monitorowanie przebiegu sprintu. Jak zastosować dostępne narzędzia w praktyce. Dla osób wymagających więcej przedstawione zostaną zagadnienia charakteryzujące się większym poziomem zaawansowania. Za taki element uznać powinniśmy na przykład skalowanie. Product Owner szkolenia zagwarantują takie umiejętności jak efektywne zarządzanie przyrostem wartości tworzonego oprogramowania.

 

Rejestr produktu po takim szkoleniu nie będzie żadnym problemem. Tak kwestia nie będzie nam spędzać snu z powiek. Szybko opanujemy najbardziej skomplikowane zagadnienia. Kursant opanuje innowacyjne metody gromadzenia i zarządzania wymaganiami.