Wykonuję kuchnie na wymiar

 

 Wykonywałam meble według własnego projektu. Dawało mi to dużą satysfakcję, jak mogłam patrzeć jak coś z mojej wyobraźni przechodzi w rzeczywistość. Moje meble były wystawione na sprzedaż w moim sklepie stacjonarnym, można było je także zamawiać przez internet.

Kuchnie na wymiar i poszerzenie oferty

kuchnie na wymiar lubinJednak coraz częściej klienci dopytywali się także o możliwość dopasowania takich mebli do ich potrzeb. Podobały się im projekty, jednak wymiary nie pasowały do ich mieszkań. Musiałam zatem wprowadzić kuchnie na wymiar lubin do swojej oferty. Skoro było na to zapotrzebowanie to warto jest z tego skorzystać. Wykonywanie mebli na wymiar nie jest skomplikowane, jeśli ma się doświadczenie w wykonywaniu jakichkolwiek mebli. Sama jak wykonuję swoje projekty to trzymam się zaplanowanych wymiarów, a tutaj muszę robić to samo. Jedyne co się zmieniło to fakt, iż często sama muszę jechać do klienta i wykonać pomiary, ponieważ oni nie robią tego dokładnie. Mierzą byle jak, sprawdzają na oko, a potem będą się czepiać, że coś im nie pasuje, coś wystaje albo jest za wysokie. Lepiej jest samodzielnie zabrać się za pracę od początku do końca. Kuchnie na wymiar cieszą się powodzeniem, więc to była dobra decyzja biznesowa żeby je wrzucić do oferty. Nie pomyślałam wcześniej o tym, że może być na nie tak duże zapotrzebowanie. Na pewno im więcej usług się oferuje tym większa szansa na znalezienie klienta chętnego na zakupy. Warto jest się zatem rozwijać w dobrym kierunku bez martwienia się o przyszłość.

Z pewnością teraz mój biznes ma się nieco lepiej niż wcześniej. Mogę sprawić, że każdy klient będzie zadowolony z moich wyrobów, a o to przecież chodzi. Teraz planuję rozpoczęcie wykonywania także mebli do pokojów, jak również mebli łazienkowych. To dobre dopełnienie działalności.