Zagraniczne styropiany we wrocławskim sklepie

 

Prowadzenie dobrej firmy budowlanej zawsze wiąże się z pewnego rodzaju dodatkowymi problemami. Czasem trzeba zamówić więcej materiałów niż się zakładało, czasem dana czynność zabierze nam zbyt dużo czasu. Ostatecznie jednak przyznaję, że kocham swoją pracę i nigdy bym jej nie zamienił.

Jakość styropianów sprzedawanych we Wrocławiu była dobra

styropian WrocławOstatnio stanąłem przed prawdziwym dylematem w związku z posiadanymi przeze mnie materiałami. Musiałem podjąć decyzję – albo trzymam się tego, co na początku sobie ustaliłem, albo zaczynam szukać czegoś innego. Gdy w grę wchodził styropian Wrocław miał bardzo szeroką gamę możliwości. Ostatnio przechodząc przez sklep budowlany udało mi się wypatrzeć styropiany sprowadzane zza granicy. Jedne produkty pochodziły ze wschodu, inne z zachodu. Ceny były naprawdę atrakcyjne, ale musiałem być pewien odnośnie ich jakości, nim zdecydowałbym się na zakup. Od razu wróciłem do domu i zacząłem sprawdzać to w internecie. Całkiem szybko udało mi się znaleźć wszystkie informacje, które dotyczyły styropianów zza granicy. Jeśli cena była rozsądna, to nie było sensu przepłacać – we wszystkich przypadkach można było liczyć na podobną jakość. Choć wcześniej mówiłem sobie, że nie zmieniam materiałów w środku wykonywania zlecenia, tutaj sytuacja była nieco inna. Oszczędności wynikające z innego rodzaju styropianów były naprawdę duże, co mogło obniżyć cenę całego zamówienia. Jeśli po czasie podałbym klientowi niższą cenę, niż przed wykonaniem usługi, na pewno zyskałbym dodatkowe punkty w jego oczach.

Faktycznie tak się stało. Klient był zachwycony słysząc, że cena będzie niższa niż to, co wcześniej podawałem. Wiedziałem, jaki efekt wywoła to oświadczenie. Jeszcze tego samego dnia moja firma została oceniona na najwyższą ilość punktów na znanym portalu porównującym firmy.