Zakup narzędzi do remontu – wybór zagłębiarki

Razem z mężem postanowiliśmy odświeżyć nasz salon. Nie był malowany już parę lat więc to już najwyższa pora. Sprzedałam stare meble i właśnie czekaliśmy aż zamówione, nowe będą gotowe do odbioru. Salon stoi prawie pusty więc nie ma na co czekać.

Festool zagłębiarki ts55 – najlepsze do remontu

zagłębiarka festool ts 55Oprócz pomalowania ścian i sufitu na nowy kolor postanowiliśmy też w jednym miejscu obniżyć sufit a na ścianie zrobić półeczki z płyt gipsowych. Znalazłam na jednej ze stron budowlanych bardzo fajną aranżacje. Mamy trochę wolnego czasu więc remont postanowiliśmy zrobić samemu. W celu zakupu najpotrzebniejszych materiałów udaliśmy się do marketu budowlanego. Kupiliśmy piękną szarą farbę na ściany oraz odmianę białej na sufit. Oprócz farby kupiliśmy także wszystkie potrzebne rzeczy do malowania – pędzle, wałek, podkład, folie malarskie, taśmy papierowe. Trochę więcej narzędzi musimy kupić do położenia płyt gipsowych. Przede wszystkim do cięcia płyt gipsowych musimy kupić zagłębiarkę. Jest to zakup, który trzeba przemyśleć dlatego po powrocie do domu muszę prześledzić ofertę producentów. Po przejrzeniu kilku stron z ofertami oraz opiniami wytypowałam jeden model. Wybrana przez ze mnie zagłębiarka festool ts 55 miała najlepsze opinie wśród użytkowników. Postanowiłam poczytać o niej jeszcze na paru forach budowlanych i remontowych. Jest to model, który zapewnia wszystkie parametry potrzebne do wykonania precyzyjnych cięć. Jest bardzo łatwa w obsłudze i bezpieczna w użytkowaniu. Jest solidnie wykonania i ma gwarancję więc będzie nam służyła nie tylko podczas tego remontu.

Zdecydowaliśmy się więc na ten model. Gdy skompletowaliśmy niezbędne narzędzia i materiał do remontu czas przystąpić do pracy. Mam nadzieję, że efekt w naszym salonie wyjdzie taki sam jak na znalezionej w Internecie inspiracji.