Zalety cieni holograficznych

Makijaż wieczorowy ma to do siebie, że wręcz eksploduje pięknymi pobłyskującymi cieniami. Niestety, tego typu cienie ciężko jest dopasować do siebie w taki sposób, aby nie sprawiały wrażenia brudnego oka. Na szczęście powstała wspaniała alternatywa.

Doskonałe cienie dla makijażu wieczornego

cień holograficzny do powiekO ile cienie w wersji matowej łatwo jest ze sobą połączyć w taki sposób, aby na powiece tworzyły spójną oraz harmonijną całość o tyle z cieniami pobłyskującymi nie jest to już taka prosta sprawa. Chcąc połączyć kilka cieni, nawet tej samej marki, nierzadko wychodzi nam na powiece efekt, jakbyśmy ją czymś ubrudziły. Jest to głównie spowodowane tym, że tego typu cienie znacznie ciężej się blenduje, a drobinki poszczególnych kolorów bywają na tyle sypkie, że zaczynają nie tylko mieszać się nieładnie ze sobą,, ale także osypywać na powiekę. Cień holograficzny do powiek stanowi jednak doskonałą alternatywę dla osób borykających się z podobnym problemem. Jeden cień posiada w sobie kilka kontrastujących odcieni, jak np: ciemna zieleń będzie mieniła się na złotawo, a fiolet może posiadać odcienie czerwieni. W dodatku konkretny odcień danego koloru zmienia się w zależności od tego pod jakim kontem na niego patrzymy oraz od ilości światła padającej na dany cień. Oznacza to, że już za sprawą jednego takiego cienia do powiek możemy uzyskać na powiece prawdziwy efekt WOW! Nakładając jeden cień makijaż będzie sprawiał wrażenie, jakby został wykonany z kilku cieni idealnie ze sobą zblendowanych. W dodatku tam, gdzie padać będzie więcej światła, cień będzie wydawał się jaśniejszy, a tam gdzie mniej – ciemniejszy.

Cienie holograficzne, chociaż na rynku są od naprawdę wielu lat, tak dopiero niedawno zyskały prawdziwe uznanie wśród kobiet, które ochoczo z nich korzystają. Nic dziwnego, skoro w przeciągu w zasadzie kilku sekund możemy otrzymać na powiece naprawdę niesamowite efekty. Cienie holograficzne cechuje także rewelacyjna pigmentacja, co oznacza, że nie musimy pod nie nakładać jaśniejszych cieni do powiek.