Autostop i producent oświetlenia led

Jechałem raz kiedyś do Krakowa i nie pociągiem, ani autobusem. Jechałem za pomocą tej nowej aplikacji, która pozwalała na zabieranie się z osobami, które akurat w tę stronę jechali. Jechałem zatem samochodem dostawczym w którym wiózł żarówki led do Krakowa właśnie.

Praca u producenta oświetlenia LED

producenta oświetlenia LEDMówił, że zatrudnił go sam producent oświetlenia led i jest bardzo z tego powodu zadowolony. Nie dziwię mu się, bo auto miał wyjątkowo ładne, do tego radio w samochodzie grało bardzo czysto, nie mówiąc już o szalenie wygodnych fotelach, w których można by przejechać setki kilometrów z ogromną przyjemnością. Po drodze widzieliśmy jak otwiera się hurtownia oświetlenia led w małej miejscowości, a najbardziej zaskoczył mnie tłum klientów przed wejściem. Ciekawa sprawa. Kierowca powiedział, że ostatnio bardzo wielu młodych ludzi kupuje taśmy led, bo to na imprezy je zabierają, ozdabiają pokój, samochody, czy nawet deskorolki. Wiedza tego kierowcy była bardzo ciekawa. Spytałem się go, na jakiej zasadzie świecą takie ledy jak są na deskorolce. Opowiedział, że do tego są potrzebne odpowiednie zasilacze led. Niesamowita historia, tak o wszystkim wiedzieć. Zaimponował mi bardzo i muszę przyznać, że słuchając go podróż minęła bardzo przyjemnie oraz szybko. Okazało się,że w tym samym czasie obaj planujemy powrót do Bydgoszczy, dlatego od razu się umówiliśmy na przystanku autobusowym za dwa dni na powrót. Zapewnił mnie, że w takim razie nikogo już nie będzie brał ze sobą.

I tak też się stało, jechaliśmy i rozmawialiśmy bardzo żywiołowo, zarówno o tym jak dobre są żarówki led, jaki producent jest najlepszy, ale tez o sprawach doczesnych które dotykają każdego człowieka. Obaj jak się okazało, byliśmy ogromnymi fanami filozofii Pascala. Fascynujący człowiek, i tęsknie za nim.