Chcę zrobić film promocyjny dla nowych produktów

Przez wiele lat nie wprowadzałem do oferty nic nowego i nawet nie wiedziałem w jaką formę reklamy najlepiej zainwestować. Nie byłem biegły w tym temacie i od razu zdałem sobie sprawę, że będę potrzebował pomocy kogoś z doświadczeniem w tym temacie.

Znalazłem firmę, która zrobi dla mnie film promocyjny

filmy promocyjne do produktówMoje nowe produkty, które schodzą z taśmy produkcyjnej zostały wielokrotnie testowane i wiem, że są niezawodne. Konieczne jest ich wypromowanie, by klienci wiedzieli, że na rynku pojawiła się taka nowość. Zadzwoniłem do córki, która studiuje marketing i na pewno była w stanie polecić mi jakąś firmę, która obejmie mnie opieką w temacie promocji. Córka od razu powiedziała, że jest świetna firma, która na pewno chętnie podejmie ze mną współpracę. Pojechałem tam, bo miałem niewiele czasu a chciałem, by informacje dość szybko się rozeszły. Jak się dowiedziałem na miejscu, firma ta wykonuje filmy promocyjne do produktów, które są bardzo profesjonalne. Rozmawiając z właścicielem firmy przekonałem się, że to będzie najlepszy sposób na wypromowanie moich produktów. Poznałem szczegóły współpracy i nawet dowiedziałem się bardzo dokładnie jak powstają takie filmy promocyjne do produktów różnego typu. Wiedziałem, że to będą bardzo dobrze zainwestowane pieniądze i nie mogłem się tak na prawdę doczekać zakończenia. Zaznaczyłem oczywiści, że bardzo mi zależy na czasie i chciałbym, by taki film promocyjny powstał dość szybko. Facet widział od razu, że moje doświadczenie jeżeli chodzi o promocję jest nikłe.

Dobrze, że odwiedziłem tę firmę, bo dzięki temu wieść o moich nowych produktach rozeszła się błyskawicznie. Mam tak dużo zamówień, że wprowadziłem nawet dwuzmianowy system pracy dla swoich pracowników. Nie sądziłem, że tak dobrze pójdzie.