Drzwi brązowe, niebieskie i stalowe do obory, chlewni i nie tylko

 

Najlepiej kupować drzwi inwentarskie prosto od producenta. Daje to gwarancję najwyższej jakości i zazwyczaj pomoc w profesjonalnym montażu takich drzwi. Na pewno drzwi powinny być wykonane z metalu – wtedy są solidne i wytrzymałe, służą przez wiele lat.

Drzwi z otworami okiennymi wypełnionymi poliwęglanem komorowym

drzwi inwentarskie producentDrzwi mogą być stworzone pod dowolny wymiar. Takie drzwi inwentarskie znajdują zastosowanie nie tylko w chlewniach, ale również oborach, stajniach, kurnikach, warsztatach, magazynach, garażach. Estetyka drzwi oraz ich żywotność zostaje poprawiona przez ramy drzwiowe. Te z kolei są wykonane z profili metalowych poddanych ocynkowaniu. Z obu stron drzwi powinna znajdować się blacha o odpowiedniej grubości – w zależności od oczekiwań klienta. Z pewnością drzwi na całej długości i szerokości powinny posiadać specjalne uszczelnienia przeciwwietrzne. Na pewno zabezpieczone drzwi inwentarskie producent oferuje gwarancję przynajmniej na kilka lat. W drzwiach można dodatkowo umieścić specjalne otwory okienne. Takie otwory wypełnia się poliwęglanem komorowym. Dzięki temu drzwi są częściowo prześwietlane, a to jest bardzo dobre rozwiązanie dla budynków gospodarskich, które zmagają się z niedoświetleniem – najczęściej w oborach i chlewniach. Istnieją różne wymiary drzwi gospodarskich, a dodatkowo korzysta się z wielu barw. Kolory niebieski, brązowy i stalowy są kolorami standardowymi i najchętniej wybieranymi przez klientów.

Ekipa monterska powinna zająć się montażem drzwi inwentarskich. Wiele drzwi posiada dodatkowo warstwę z pianki polipropylenowej, by zapewnić dobrą izolację termiczną. Pianka to materiał, który nie przyciąga szkodników – gryzoni, owadów, a dodatkowo nie emituje żadnego zapachu i jest całkowicie bezpieczna dla środowiska naturalnego. Warto zapoznać się z ofertami licznych producentów.