Chciałbym zainwestować w swój ogród

Cześć, mam na imię Marcin. Niedawno kupiłem piękny dom w okolicach miasta Gdańsk. Przez wiele lat Trójmiasto i życie we własnym domu było moim ogromnym marzeniem. Teraz, kiedy już udało mi się osiągnąć swój cel, zacząłem chcieć jeszcze więcej!

Chcę mieć ładny projekt ogrodu

projektowanie ogrodówOd teraz moim nowym marzeniem, jest piękny duży ogród. Niestety mam dwie lewe ręce i wiem, że sam sobie z tym tematem nie poradzę. Dlatego też chciałbym zatrudnić firmę, która profesjonalnie się tym zajmuje. Jestem nowy w okolicy, dlatego też nie wiem gdzie powinienem szukać. W związku z tym, was chciałem poprosić o radę. Chciałbym abyście polecili mi firmę, która w swoich usługach ma nie tylko projektowanie ogrodów w Gdańsku, ale również ich zakładanie i pielęgnacje. Teren mojej posesji jest naprawdę spory, a jako, że jestem samotnym mężczyzną i to do tego lekarzem wiem, że na takie rzeczy, jak pielęgnacja ogrodów, zwyczajnie nie będę miał czasu. Chciałbym, żeby firma, którą zatrudnię, zajęła się moim przyszłym rajem całkowicie. Począwszy od takich spraw jak zakładanie ogrodów. Przyznam szczerze, że nawet nie wiem, jaka jest ziemia na mojej działce. Kupiłem nowy dom, a dookoła mnie jest tylko sztuczny trawnik i drobne kamyczki. Wiem, że miało być nowocześnie i elegancko, jednak ja mimo wszystko wolę kontakt z prawdziwą zielenią. Chciałbym mieć te przyjemność wstawania rano i czuć zapach skoszonej trawy. Chciałbym, wychodząc na taras patrzeć na kolorowe kwiaty i drzewa, bo przecież nic tak nie koi człowieka nerwów, jak kontakt z matka naturą.

Kochani, jeśli jesteście, więc mi w stanie pomóc, bardzo was proszę abyście podali mi namiary na firmę, która może spełnić moje oczekiwania. Mam nadzieję, że mnie nie zawiedziecie i że razem uda nam się wszystko załatwić! Pozdrawiam serdecznie, Marcin.