Czarter jachtów pomysłem na wieczór kawalerski

Mój starszy brat za dwa tygodnie żeni się z kobietą, z którą jest w szczęśliwym związku od siedmiu lat. Jego przyszłą żonę znam bardzo dobrze i jest to naprawdę świetna, bardzo inteligentna i błyskotliwa osoba.

Mazurski czarter i świetna impreza

czarterJako jego świadek, brat i przyjaciel wziąłem na siebie organizację wieczoru kawalerskiego. Chciałem, żeby było to coś, co naprawdę przypadnie mu do gustu. Nie mam tutaj absolutnie na myśli żadnych tancerek i tym podobnych atrakcji. Uznałem, że najbardziej przypadnie mu do gustu męski wyjazd w towarzystwie najbliższych przyjaciół. Znam brata doskonale, ale to dopiero jego przyszła żona podszepnęła mi, że marzy mu się rejs. Pomyślałem, że jest to doskonała okazja na czarter jachtów na Mazurach. Widziałem nawet kilka ogłoszeń firm, które organizują taki czarter mazury. Jest to taka pływająca impreza ze sternikiem, malownicze widoki i nieco relaksu. Nie jestem tylko pewien, czy chciałbym to zorganizować dokładnie w takiej formie. Czartek jachtów ze sternikiem na wieczór kawalerski lub panieński obejmuje kilka godzin, a mi (i myślę, że mojemu bratu także) zależy na nieco dłuższym wypadzie. Dlatego dużo lepiej byłoby według mnie wypożyczyć łódkę ze sternikiem od osoby, która oferuje czarter jachtów i tak też zamierzam zrobić. Do tego wynajmiemy catering, kupimy szampana i wypłyniemy na kilka dni. Z pewnością też taki czarter będzie korzystniejszy cenowo. Mam nadzieję, zorganizujemy ten pomysł, ponieważ w końcu najważniejsze jest to, by wieczór kawalerski spodobał się mojemu bratu. Nie wiem co szykuje świadkowa mojej bratowej, ale wydaje mi się, że trudno będzie jej przygotować coś równie ekscytującego.

Wieczór kawalerski już za tydzień, więc powinienem się pospieszyć z załatwianiem wszystkich formalności i poinformować pozostałych chłopaków, o tym co będziemy robić. Taki męski czarter wydaje się być najlepszym sposobem na zakończenie jednego etapu w życiu i wkroczenie na całkiem nową ścieżkę.