Dostawca drzwi zewnętrznych

Nazywam się Zenobiusz. Przez wiele lat mieszkałem za granicą, ale ostatnio wróciłem do kraju. Bielsko Biała to moje miasto rodzinne i tęskniłem za bliskimi. Decyzja o powrocie była jedną z najlepszych.

Drzwi zewnętrzne i moja praca

drzwi zewnętrzne Zatrudniłem się w firmie produkcyjnej jako dostawca i lubię swoją pracę. Dostarczam do klientów naszego przedsiębiorstwa okna różnego rodzaju czy drzwi zewnętrzne antywłamaniowe. Codziennie mam wiele kursów i dostarczam dużo produktów. Jakiś czas temu nowy klient zamówił u nas bramy dwuskrzydłowe, których automatyka do bram jest niezawodna. Klient zamówił te bramy w ogromnej ilości i tego dnia miałem tylko dwa kursy. Ponadto dostarczałem jeszcze ogrodzenia do klienta z drugiego końca miasta. Codziennie rano przychodzę do biura i dostaję od kierownika spis produktów, które będę danego dnia dostarczał. Później kieruję się na magazyn i przekazuję zamówienie pracownikom, którzy pakują na samochód zamówione okna albo drzwi zewnętrzne. Kiedy do dostarczenia są bramy to pracownicy magazynu jeszcze sprawdzają, czy załączona do nich automatyka do bram jest odpowiednia i dopiero wtedy następuje załadunek. Jeżeli chodzi o ogrodzenia, to również są one najpierw dokładnie sprawdzane. Wszystkie okna, które dostarczam są odpowiednio zabezpieczane, ażeby nie doszło do żadnych pęknięć w trakcie transportu. Nie muszę się zatem obawiać, że coś się wydarzy. Wszystkie drzwi zewnętrzne również są zabezpieczane i jak mam dostarczyć kilka sztuk, to każde drzwi zewnętrzne pakowane są osobno. Lubię pracę kierowcy i chętnie podejmuję każde zlecenie.

W naszej firmie pracuje wielu dostawców, jednak ja jestem jednym z najlepszych, ponieważ zawsze dotrzymuję terminów i szef bardzo często mnie chwali. Ostatnio nawet dostałem podwyższę, która była spora.

Więcej tutaj www.hand-bud.com