Zasłony okienne w programie o dekorowaniu wnętrz

Wróciłam dzisiaj z pracy później niż zwykle. Miałam bardzo dużo zleceń, które musiałam wprowadzić do systemu. Poza tym odjechał mi autobus i musiałam czekać dwadzieścia minut na następny. Na dworze jest już zimno i padał śnieg.

Zasłony okienne głównym bohaterem wnętrza

zasłony

Mamy listopad i to nie jest moja ulubiona pora roku. Ja wolę jak jest ciepło wiosna lub lato to moje ulubione pory roku. Bydgoszcz wówczas tętni życiem. Jest wiele osób na mieście, które spacerują lub zwiedzają. W miesiącach zimowych jest mało ludzi ana ulicach. Przygotowałam sobie kolację i włączyłam mój ulubiony program. Interesuję się projektowaniem wnętrz. Moje mieszkanie sama urządziła. Nie korzystałam z pomocy żadnego specjalisty. Natchnienia szukam w magazynach branżowych lub w programach telewizyjnych. Teraz właśnie leci program, w którym moja ulubiona dekoratorka zmienia wystrój salonu pewnego młodego małżeństwa. Dekoratorka postawiła na tapety, ponieważ one na nowo robią się bardzo modne. Wybrała jasny wzór natomiast nad kanapa zdecydowała się na panele dekoracyjne. Panele ładnie prezentują się z tapetą i nawet nie pomyślałabym że można w ten sposób je ze sobą połączyć. Sklep z tapetami, z którego usług korzystała jest znany i ceniony przez klientów. U nas w mieście także jest oddział tego sklepu. Sama w nim kupowałam tapety do mojego mieszkania. Mają dobre ceny i produkty wysokiej jakości. Dekoratorka wybrała także różowe zasłony okienne z Bydgoszczy. Tkaniny były wysokiej jakości. Nie wiem co a to powie właściciel tego domu ale właścicielka na pewno będzie z nich zachwycona.

Dekoracja okien jest bardzo ważna. Wiele o tym czytałam jak wybierałam co kupić do mojego mieszkania. Salon prezentował się pięknie. Był nowoczesny i całkiem odmieniony. Wystarczy kilka dodatków, żeby pokój wyglądał zupełnie inaczej.