Internetowy sklep jubilerski z naprawą biżuterii

Od kilku lat prowadzę sprzedaż internetową. Mój sklep jubilerski osiąga dobre obroty, ponieważ mam wysokiej jakości produkty w dość przystępnych cenach. Oferuję obrączki ślubne w różnych rozmiarach oraz próbach.

Naprawa biżuterii każdego rodzaju

naprawa biżuterii Najczęściej jednak klienci kupują u mnie obrączki ślubne z próbą pięć osiem pięć. Posiadam w ofercie liczne pierścionki zaręczynowe, które posiadają nie tylko diamenty, ale również inne kamienie szlachetne. Mój sklep jubilerski jest zarejestrowany we Wrocławiu, jednak sprzedaż prowadzę na terenie całego kraju. W mojej ofercie znajduje się również tania naprawa biżuterii we Wrocławiu każdego rodzaju. Mój narzeczony, Jan się tym zajmuje, ponieważ zna się na tym doskonale. Ja obsługuję tylko sprzedaż. Niedawno podjęłam współpracę z nowym dostawcę, który zaoferował mi obrączki ślubne ze srebra oraz białego złota. Ceny ma naprawdę dość niskie i wysokie próby, dlatego zdecydowałam się podjąć z nim współpracę. Zamówiłam u niego obrączki z białego złota oraz pierścionki ze stali chirurgicznej. Takie pierścionki cieszą się ogromnym zainteresowaniem i są kupowanie w dużej ilości. Na wszystkie diamenty, które znajdują się w mojej biżuterii posiadam certyfikaty, które są dołączane do rachunku dla klienta. Jestem znana we Wrocławiu i wiele osób potwierdza, że posiadam towary najlepszej jakości. Moja siostra niedawno brała ślub i zakupiła u mnie obrączki ze złota w klasycznym wzorze. Obrączki były przepiękne i dokonała ona doskonałego wyboru. Oferuję naprawdę doskonałe obrączki, które nie są dostępne w każdym sklepie.

Mają unikatowe wzory a grawer wykonujemy w cenie zakupu. Grawerem również zajmuje się mój narzeczony. Dobrze nam się razem pracuje i doskonale się dogadujemy. Jestem pewna, że nas sklep internetowy będzie dobrze działał już zawsze.