Jestem zadowolona z zakupionej pościeli

Dzisiaj postanowiłam każdemu kupić nowa pościel. Koleżanka poleciła mi bardzo dobra stronę internetową z różnymi pościelami. Bardzo mi się spodobały wzory i kolory i zdecydowałam się złożyć zamówienie. Koleżanka odbierała dzisiaj paczkę w pracy więc przy okazji mogłam zobaczyć jak pościel wygląda na żywo.

Zamawiam pościel przez internet

pościel dla dzieci cenaPościel bardzo mi się spodobała. Była na prawdę dobrej jakości. Cena była niska bo akurat firma wprowadziła promocję i można było kupić zestawy pościeli w promocyjnych cenach. Pościel dla dzieci cena można było zamówić w różnych rozmiarach. Zdecydowałam się na kilka wzorów, żeby dzieciaki miały na zmianę. Na pewno dzieciaki będą zachwycone bo wybrałam im pościele z ich ulubionymi bohaterami. Pościel ma zostać dostarczona kurierem. Podałam adres do pracy bo wtedy będę mogła bez problemu odebrać paczkę. Mam nadzieję, że pościel którą zamówiłam będzie w tak samo dobrej jakości jak ta którą widziałam u koleżanki. Spodobały mi się kolory i materiał był wyjątkowo miły w dotyku. Poza tym zdecydowałam się na złożenie zamówienia również dlatego, że pościel dla dzieci i dorosłych można było prać w pralce. Producent gwarantował, ze kolory nie zmienią się i nie trzeba pościeli prasować bo materiał się nie gniecie. Cena była korzystna. Kupiłam pięć kompletów i zapłaciłam nie całe dwieście złotych. Mąż na pewno będzie bardzo zadowolony z takich zakupów. Przesyłka ma zostać dostarczona do firmy w ciągu trzech dni roboczych. Przed weekendem powinna paczkę odebrać.

Przesyłka została wysłana zgodnie z planem. Odebrałam pościele przed weekendem. Pokazałam koleżankom i także skusiły się na zakup pościeli. Każda z dziewczyn jest zachwycona kolorami a także wysoką jakością pościeli nie tylko dla dzieci. Ciekawa jestem jak zareagują moje dzieci.