Kupujemy meble młodzieżowe do naszego wyremontowanego mieszkania

Mąż zabrał się za remont naszego mieszkania. Kupiliśmy je zaraz po naszym ślubie. Okazało się, że jestem w ciąży i mąż od razu wziął w pracy wolne i zabrał się za remont. Pomalował wszystkie ściany a ja miałam rozejrzeć się w internecie za meblami.

Meble młodzieżowe były atrakcyjne

meble młodzieżoweW naszym mieszkaniu są trzy pokoje i duża kuchnia. Meble systemowe które oglądała będą idealnie pasować do naszego salonu a także w naszej sypialnie nie chcemy żadnej meblościanki., zależy nam żeby nasze mieszkanie nie było zagracone. Nowoczesne meble młodzieżowe, które oglądałam bardzo mi się podobały ale nasz maluszek będzie jeszcze za mały a takie rozwiązania. Postanowiłam do pokoju dziecinnego zakupić komodę i półki na książki. Szafę na ubrania a także fotel i małe, śliczne łóżeczko. Tanie narożniki z funkcją spania, które dzisiaj oglądałam będą idealnie pasować do naszego salonu. Często odwiedzają nas rodzice lub znajomi. Dzięki takiemu narożnikowi nasi goście będą mogli wyspać się na wygodnym i komfortowym łóżku. Jeżeli chodzi o kuchnię to całym wystrojem zajął się mój mąż. To ona spędza tam więcej czasu. Karol uwielbia gotować dlatego nie chciałam mu wchodzić w paradę. Karol zamówił i stolarza meble na wymiar. Na środku będzie znajdować się wyspa, przy której będzie gotował. Z boku Karol postanowił sobie zrobić mini bar. Pokazał mi już krzesła barowe, które chce zakupić. Hokery barowe wyglądają bardzo nowocześnie. Są identyczne jak te z naszego ulubionego lokalu., w którym się poznaliśmy. Nad stołem barowym będzie znajdowało się nasze zdjęcie, żeby uczcić że dzięki temu spotkaniu nadal jesteśmy razem.

Pomysł bardzo mi się spodobał. Wszystkie meble systemowe i do pokoju dziecięcego bardzo mi się podobały. Mąż stara się wykonać remont jak najszybciej. Po wszystkim planuje sam wszystko posprzątać bo ja nie mogę się przemęczać.