Nasz kolorowy sklep z zabawkami i jeździkami

Od kilku lat prowadzę sklep z zabawkami, który jest moją radością i dumą, bo uwielbiam jego kolorowe ściany, wyposażenie, i sam fakt, że to coś, co należy do mnie. Moja własna firma i moja ciężka praca, by utrzymać się na rynku od długiego czasu.

Sprzedaję zabawki i jeździki

jeździkLubię, jak przychodzą do mnie mamy, lub kobiety w ciąży i oglądają asortyment. Zawsze takie radosne wybierają dla swoich maluchów, a to ubranka, a to jakieś zabawki i drobiazgi. Dużo rzeczy jest w ofercie. Najczęściej pyta się nas o rowerki dla dzieci, które zazwyczaj kupuje się maluchom na jakieś urodziny. Dla rodziców ważne jest to, aby dziecko opanowało zdolności jazdy, bo to też jakaś koordynacja ruchów i stabilizacja, żeby się utrzymać na tym rowerku. Ja sama kiedyś miałam taki rowerek, i pamiętam jak tata odczepiał mi tylne kółka i uczyłam się jeździć na dwóch zamiast czterech- wielkie wydarzenie. Zainteresowaniem cieszą się też inne przedmioty do jazdy, na przykład kolorowy jeździk dla dzieci. Mam jeden taki w kształcie samochodzika, i zazwyczaj chłopcy takie chcą, chociaż bywają i dziewczynki, które wolą samochody od lalek. Ja też tak wolałam, barbie i inne takie nigdy mnie nie interesowały. Wolałam samochody i wszyscy się ze mnie śmieli, że jestem jak chłopiec. No ale każdy ma swoje zainteresowania, i fajnie, że jest to widoczne już od takich najmłodszych lat u dziecka. Zaczyna się kształtować charakter i zainteresowania. Co do naszych produktów, to ostatnio zamawiam zabawki i różne plecaczki z serii skip hop, które są po prostu piękne.

Tak bajecznie kolorowe, w kształcie różnych zwierzątek, że z daleka zwracają uwagę. Szkoda, że za moich czasów była głównie Pszczółka Maja, i nie robili tylu fajnych dodatków i zabawek dla dzieci. No ale teraz sobie odbijam te lata mogąc spędzać czas w sklepie.