Likwiduję swoją spółkę

Z wszystkimi jednogłośnie doszliśmy do wniosku, że naszą spółkę najlepiej zamknąć. Próbowaliśmy wielu sposobów, które nie przyniosły efektów a dalsza inwestycja nie miała sensu. Na ostatnim zebraniu podjęliśmy ostateczną decyzję na temat losów działalności.

Przy likwidacji spółki pomogła mi profesjonalna firma

likwidacja spółki krakówZadeklarowałem, że mogę się osobiście zająć całym tematem. Zlecę to zadanie firmie, dla której likwidacja spółki kraków jest jedną z usług i dlatego się do nich odezwałem. Osobiście spotkałem się z właścicielem tej firmy i przestawiłem sytuację naszej spółki. Po szczegółowym zapoznaniem się z sytuacją stwierdził, że likwidacja spółki kraków zostanie przeprowadzona bardzo sprawnie i zadeklarował, że zajmą się tym. Wszyscy złożyliśmy stosowne podpisy na upoważnieniach i czekaliśmy na informacje zwrotne. Firma ma nas na bieżąco o wszystkim informować a w razie konieczności zostałem wyznaczony jako osoba do kontaktu. Nie sądziłem, że likwidacja spółki kraków zostanie przeprowadzona w tak prosty sposób. Dopiero jak właściciel tej firmy mi wszystko wyjaśnił to zrozumiałem na czym to polega. Kiedy już wszystko zostało załatwione to mogliśmy się rozstać. Ja postanowiłem założyć nową spółkę, która będzie świadczyła zupełnie inne usługi. Wcześniej już miałem taki plan, ale nie mogłem go wdrożyć zanim likwidacja spółki kraków nie została przeprowadzona. Po rozliczeniu się z firmą, która nam pomogła mogłem spokojnie zająć się własnymi sprawami. Będę pracował z przyjacielem i na pewno się dogadamy.

Już dwa lata minęły od kiedy mam nową spółkę z przyjacielem. Idzie nam bardzo dobrze i wiem, że ta działalność bardzo dobrze rokuje. Teraz posiadam jeszcze większe doświadczenie i wiem jakich sytuacji unikać, by osiągać same sukcesy.