Moja organizacja wesel – praca marzeń

Uwielbiałam imprezy i przyjęcia. To było moje całe życie. Wiedziałam, że spełniam się w mojej pracy, którą jest organizowanie wesel i różnych przyjęć. Pomagałam nowożeńcom, którzy nie mieli czasu na organizację i obmyślanie tego wszystkiego.

Sala weselna, organizacja wesela – moja praca

sala weselnaKażda sala weselna mogła być przeze mnie odmieniona na błysk. Moje miejsce pracy to Warszawa, ale jak mam więcej czasu, lub jakieś specjalne zamówienie, to jeżdżę w inne miejsca. Ostatnio było to akurat Piaseczno, miejsce ostatniej zabawy. Tam byłą pierwsza komunia i sala została przeze mnie odnowiona w przeciągu kilku godzin. Okazało się, że wielu rzeczy tam brakuje i musiałąm na szybko ozdabiać, przystrajać i sprzątać. Czułam się jakby stało przede mną ogromne wyzwanie, ale się udało i było pięknie. Wybierałam też, aby sala weselna z noclegiem odpowiadała standardom i była dobra dla wszystkich gości. Nie chcieliśmy przecież, aby nocowali w jakichś paskudnych warunkach. Wiadomo, że każdy chciałby zaoszczędzić, no ale nie kosztem noclegu. Odpoczynek jest bardzo ważny. Dlatego w mojej pracy staram się pogodzić stosunek jakości do ceny. Mam już doświadczenie i znam kilka sprawdzonych miejsc, dzięki temu jest łatwiej. Dlatego sala bankietowa przygotowywana przeze mnie na pewno będzie trafiona i większości osobom się spodoba. Staram się jak mogę i zawsze sobie wyobrażam, że robię to dla mnie, lub dla kogoś z rodziny. Pracuję dla innych tak, jakbym chciała sama mieć u siebie. I to jest właśnie klucz do sukcesu. Piękne są te wszystkie sale. Obecnie każda sala weselna chyba w mieście byłą przeze mnie odwiedzona.

Nieraz nawet bez zamówienia sobie jeżdżę zobaczyć, aby w przyszłości wiedzieć, co polecać, a co odradzać moim klientom. Pragnę mieć same dobre opinię, bo wtedy więcej osób będzie mnie wybierało do pomocy.

Szukacie pomocy w związku z organizacją wesela i sali weselnej? Zajrzyjcie na stronę: http://www.wiktoriainfo.pl