Najlepsze noclegi i moja wyprawa

Kilka tygodni temu postanowiłam wybrać się do Inowrocławia. Mimo iż mieszkam nie tak daleko od tego miasta, bo w Pakości, to nie byłam tam zbyt często. Nawet jeśli tam jeżdżę, to tylko do supermarketu i z powrotem, albo spotkać się z koleżanką w centrum na jedzeniu.

Najlepsze noclegi w Inowrocławiu i wakacje

noclegiNie bywam w innych miejscach, a słyszałam, ze jest tam dużo ładnych parków, terenów zielonych, no i są uzdrowiskowe tężnie, których nie widziałam chyba od kiedy byłam mała. Jakoś nie było mi to nigdy po drodze. Pomyślałam zatem, że może wybiorę się tam na dwa dni. W sobotę rano przyjadę, a wyjadę w niedzielę wieczorem. Wtedy nie muszę się martwić, że muszę wszystko szybko obchodzić, albo że nie zdążę na autobus powrotny. Musiałam zatem znaleźć dla siebie jakieś najlepsze noclegi-Inowrocław. Na szczęście okazało się to łatwiejsze niż myślałam. Od razu jak wpisałam w wyszukiwarkę internetową że interesują mnie tanie noclegi, to wyskoczyła mi strona dobrego pensjonatu. Ceny były bardzo przystępne, a i pokoje nie wyglądały na brzydkie. W końcu zamierzałam tam spędzić tylko jedną noc, więc nie szukałam niczego specjalnego. Chciałam tylko, żeby pokój był czysty i schludny i żeby nie znajdował się przy ruchliwej ulicy. Ten pensjonat jaki znalazłam oferował noclegi jakie mnie interesowały. W dodatku sprawdziłam też, że mam z niego bardzo dobre połączenie komunikacyjne do centrum miasta, więc nie musiałam dokładnie sprawdzać komunikacji miejskiej. Cieszyłam się z tego wyjazdu. Dwa dni wystarczyły, żebym zobaczyła tam wszystko co chciałam. Bardzo podobały mi się parki w Inowrocławiu, znalazły się tam nawet miejsce na egzotarium, gdzie można było zobaczyć egzotyczne rośliny.

Było może ono bardzo małe, ale ładne. Dobrze jest też wiedzieć jak wygląda nasza najbliższa okolica. Czasem jest tam wiele bardzo ładnych rzeczy.