Nietypowa forma prezenty za pomocą poczty balonowej

 

Typowe kartki urodzinowe i laurki wydają się już dla co niektórych nudne i oklepane. I w momencie kiedy wydawać by się mogło, że nie będzie można wymyślić już nic innego spotkałem się z ofertą przesłania dość nietypowego prezentu, która miło mnie zaskoczyła w tej kwestii, ale o tym opowiem za chwilę.

Poczty balonowe pomysłem na prezent

poczta balonowaWyobraź sobie taką sytuację. Masz urodziny, dostajesz od listonosza sporą paczkę. Myślisz sobie ,że to jakiś następny nudny prezent, których i tak dostałeś już całe mnóstwo i go nie potrzebujesz. Ale z ciekawości i tak go otwierasz. A tymczasem z pudełka wystrzeliwuje w górę kilka kolorowych balonów i rozwija na twoich oczach kartkę z życzeniami urodzinowymi od najbliższych przyjaciół. Sądzę, że takie coś nie jednemu wymaluje uśmiech na ich twarzy. To jest właśnie poczta balonowa, czyli nowa forma przesyłania życzeń urodzinowych bardzo popularna obecnie zwłaszcza w zachodnich częściach naszego globu. Z pudełka mogą wyskoczyć kolorowe balony, które nie tylko mają przyczepioną kartkę urodzinową, ale także zawierają na przykład jakiś przekaz. Mogą to być balony w formie przedstawiającą na przykład liczbę będącą ilością lat jubilata lub mające nadrukowane życzenia urodzinowe. Większe paczki mogą zawierać nawet kilka balonów w kształcie liter połączonych ze sobą wstążeczką, aby po ich uniesieniu w powietrze ułożyły się w napis z życzeniami. Taką paczkę można zamówić u odpowiednich firm i wysłać na teren całego kraju nawet bez wychodzenia w domu, gdyż wybór rodzaju przesyłki i umieszczonego tam przesłania możemy dokonać za pośrednictwem sieci internetowej.

Osobiście byłem w szoku kiedy pierwszy raz zobaczyłem życzenia urodzinowe przesłane do mnie w ten sposób i stwierdziłem, że ta cała poczta to świetny pomysł. Od tego czasu sam z niej bardzo często korzystam i dopóki nie znudzi się zarówno mnie jak i moim znajomym będę korzystał nadal.