Nowa kuchnia i szafy na wymiar w domu koleżanki

Byłam ostatnio w odwiedzinach u swojej koleżanki. Moja koleżanka mieszka za granicą i nie odwiedzam jej zbyt często. Kiedyś z Katowic było więcej bezpośrednich lotów do niej i może dlatego też latałam do niej częściej.

Szafy na wymiar były piękne

szafy na wymiar Teraz loty te są naprawdę sporadyczne co utrudnia zaplanowanie pobytu u niej. Jednak teraz była specjalna okazja ku temu żeby ją odwiedzić. Kupiła sobie nowy dom i właśnie skończyła go urządzać. Chciała mi po prostu pokazać i pochwalić się tym jak teraz mieszka. Koleżanka zarabia naprawdę dużo także spodziewam się tego, że dom swój naprawdę bardzo ładnie urządziła. Zresztą ona od kiedy tylko pamiętam miała taki zmysł, że świetnie wiedziała co się z czym komponuje. Widać to było także po jej ubiorach, które może nie zawsze były markowe, ale zawsze świetnie w nich wyglądała. Czasem ktoś ma dużo pieniędzy a wygląda kiczowato. Koleżanka po prostu miała gust. Gdy weszłam tylko do jej domu okazało się, że nie pomyliłam się i wszystko wygląda pięknie. W przedpokoju miała piękne trwałe szafy na wymiar w katowicach, które wtapiały się tak w otoczenie, że wyglądały niemal jak ściana. te szafy do zabudowy kupiła podobno w bardzo atrakcyjnej cenie. Myślę, że atrakcyjna cena dla mnie i da niej do dwie różne rzeczy. Miała także wyjątkowe meble kuchenne, które właśnie wyglądały jak szafa. Nie widziałam jeszcze nigdzie akurat takiego rozwiązania. Te meble kuchenne na wymiar zaprojektowała sama. Powiedziała, że projektowała je naprawdę bardzo długi i często zmieniała koncepcje do tego jak mają finalnie wyglądać. Miała też problem z tym by znaleźć kogoś kto wykona ten jej szalony projekt.

Znalazł firmę, która się tego podjęła i okazało się, że wszystko wyszło naprawdę świetnie. Koleżanka ma przynajmniej pewność tego, że nikt nigdy nie będzie miał takiej kuchni jak ona.