Oddałam do pralni dywan

Mąż upierał się na ten dywan mimo, iż mówiłam, że to zły pomysł. Wiadomo, że to ja będę musiała go odkurzać a przez to będzie więcej pracy w domu. Ostatecznie jednak zdecydowaliśmy się na zakup co było dobrym pomysłem. Pokój wygląda teraz o wiele ciekawiej.

Fachowe pranie dywanu

pranie dywanów BiałystokW końcu po roku postanowili nas odwiedzić rodzice Łukasza. Wiedziałam, że muszę wyprzątać całe mieszkanie na błysk. Nigdy u nas nie byli i chcę zrobić jak najlepsze wrażenie. Dywan przez ten czas już się mocno zabrudził i zwykłe odkurzanie nie było wystarczające. Konieczne było jego wypranie. Ja to nie mam czasu się tym zajmować, dlatego poszukałam firmy, która oferuje fachowe pranie dywanów Białystok i się z nimi skontaktowałam. Mogłam albo dostarczyć do nich dywan, albo zamówić pracownika do domu. Wybrałam drugi wariant, ponieważ był on dla mnie wygodniejszy. Wolałam zapłacić nieco więcej i mieć święty spokój. Pojawił się u mnie młody chłopak ze specjalistycznym sprzętem. Zabezpieczyłam meble w salonie a on zabrał się z pranie mojego dywanu. To był bardzo pracowity człowiek i pytałam od jak dawna wykonuje pranie dywanów Białystok, ponieważ zauważyłam, że ma wprawę. Dowiedziałam się, że firma należy do jego ojca i pracuje w niej już trzy lata. Sprawnie się uporał ten młody człowiek ze swoją pracą i miałam w końcu czysty dywan. Doprowadził go do takiego stanu, że właściwie wyglądał jak nowy. To się teściom na pewno spodoba nasze mieszkanie i nie będą mieli nic do zarzucenia. Jestem przygotowana na ich wizytę.

Wizyta rodziców męża była bardzo przyjemna. Magdalenie bardzo spodobał się nasz salon i pytała czy dywan jest nowy. Wyjaśniłam, że zleciłam jego pranie i dlatego tak wygląda. Dużo czasu spędziliśmy razem i nasze relacje się znacznie umocniły.