Oryginalny prezent dla dziewczyny od taty

Choroba mojego ojca wiele kosztowała mnie zmartwień i łez, ale też czegoś nauczyła. Dbałość o każdego członka rodziny to podstawa prawidłowego funkcjonowania nie tylko poszczególnego człowieka, ale także całego społeczeństwa.

Dostałam oryginalny prezent dla dziewczyny

oryginalny prezent dla dziewczynyMój ojciec ciężko chorował, ale miał szczęście, że trafił na lekarza wykonującego swój zawód z powołania, zajął się ojcem kompleksowo, szukając przyczyny choroby a nie lecząc tylko objawy. Byłam wdzięczna lekarzowi za świetną opiekę i uratowanie życia, chciałam jakoś podziękować, ale lekarz nie przyjmował podarunków, więc postanowiła sprawić mu mały upominek z osobistą dedykacją, ponieważ spersonalizowane prezenty, oddają charakter przekazywanych odczuć. Wybrałam organizer ze skóry z wygrawerowanym podziękowaniem za życie ojca. Ojciec też chciał specjalnie od siebie podziękować lekarzowi a nadarzała się dobra okazja i podarował prezent na imieniny. Lekarz był wzruszony takim osobistym odniesieniem do jego pracy a my nie posiadaliśmy się ze szczęścia, że nadal możemy cieszyć się swoim towarzystwem. Gdy ojciec wyszedł ze szpitala postanowił sprawić prezent dla przyjaciela, który odwiedzał go codziennie i dbał o jego dom oraz dwa psy. W związku z tym, że lubił on degustować piwo i wino, otrzymał od ojca beczkę dębową z dedykacją, profesjonalnie uszczelnioną, i wykonaną zgodnie z ludowym wzornictwem, która na pewno znajdzie zastosowanie. Ojciec był dumny ze mnie, że tak świetnie poradziłam sobie z firmą podczas jego choroby i podarował mi oryginalny prezent dla dziewczyny, którym był śliczny szklany słoń z podniesioną trąbą mający przynieść mi szczęście i miłość.

Na grzbiecie słonia wygrawerowano piękne słowa ojca do mnie, byłam bardzo rozczulona. Zapomniałam dodać, że wszystkie pielęgniarki z oddziału otrzymały personalizowane kubki a moim zadaniem było dowiedzenie się, jakie mają imiona.