Parapetówka i nowoczesne balustrady

Moja znajoma kupiła sobie nowe mieszkanie i zaprosiła mnie na parapetówkę. Impreza była w sobotę i było zaproszonych sporo ludzi. Mieszkanie było w nowym bloku, który miał dookoła balustrady i był naprawdę bardzo nowoczesny.

Atrakcyjne balustrady w nowym budownictwie

balustradyNa całej klatce schodowej były stopnie, które posiadały balustrady całoszklane, które prowadziły na samą górę budynku. Kiedy weszłam do mieszkania mojej znajomej to byłam pod ogromnym wrażeniem, ponieważ mieszkanie było duże, przestronne i pięknie umeblowane. Posiada ogromną loggię, która ma dookoła balustrady, które idealnie pasują kształtem i kolorem. Znajoma nadmieniła nam od razu, że to są balustrady pomorskie, które słynną z najlepszej jakości i systemy balustrad są wykonane bardzo precyzyjnie i fachowo. Impreza trwała do piątej rano, wszyscy świetnie się bawili i Ola dostała masę naprawdę fajnych i przydatnych prezentów, z których była bardzo zadowolona. Ja jej kupiłam zestaw lampek do wina, bo wiem, że takich nie miała i bardzo chciała je dostać. Nie znałam osób, które wraz ze mną były zaproszone, ale żadne prezenty się mimo to nie powieliły. Obok Agi, mojej znajomej mieszka młody chłopak, który jest bardzo miły i Aga także jego zaprosiła na swoją imprezę. On tam mieszka dłużej od niej, ponieważ wprowadził się na początku roku. Zauważyłam, że Agnieszka bardzo dobrze się z nim dogaduje i wiem, że ten chłopak nie ma dziewczyny, więc może coś z tego będzie. Do domu wróciłam około godziny piątek rano, ponieważ pomogłam jej trochę sprzątać i jeszcze zjadłyśmy śniadanie, które zrobiła Agnieszka.

Kiedy wróciłam do domu od razu się położyłam, żeby odespać parapetówkę, Na szczęście była sobota i nie musiałam iść do pracy, więc miałam dla siebie cały dzień na odpoczynek. To była naprawdę ekstra impreza.

Polecamy: www.bud-max.com