Projektuję balustrady i schody nierdzewne

Projektowanie to coś co zawsze mnie interesowało. Lubiłam rysowanie, szkicowanie czy wszelkie inne zajęcia plastyczne. Jednak nie wiedziałam co dokładnie miałabym projektować. Lubiłam w zasadzie wszystko. Próbowałam więc szukać informacji w internecie na temat tego jacy projektanci mają największe wzięcie.

Balustrady i schody nierdzewne to coś dla mnie

balustrady schody nierdzewneWiedziałam, że w Katowicach jest dużo projektantów ubioru i aranżacji wnętrz, a ja nie lubię się przepychać. Nie chciałam walczyć w dużą konkurencją. Dlatego też postanowiłam, że muszę wymyślić dla siebie coś innego. Wnętrza jednak mi odpowiadały chyba najbardziej, więc szukałam jakiejś niszy, gdzie mogłabym się zaszyć. Okazało się, że trwałe balustrady nierdzewne małopolska to coś dla mnie. W końcu w wielu domach są piętra, więc muszą być i schody nierdzewne, a jak ma się balkon to przydadzą się i balustrady nierdzewne. Musiałam oczywiście najpierw dowiedzieć się jak wyglądają takie konstrukcje stalowe, bo się na tym nie znałam. Na szczęście okazało się, że nie jest to takie trudne. Szybko pojęłam jak wygląda spawanie konstrukcji stalowych. Sprawdziłam nawet jakie się wtedy przydają maszyny i urządzenia z Krakowa. To było dla mnie duże ułatwienie, ponieważ znajomość procesu produkcyjnego pomaga w projektowaniu. Wtedy też postanowiłam zająć się tym na poważnie. Szukałam jakiejś firmy ze Śląska, która wykonuje takie rzeczy i złożyłam tam swoją aplikację. Zostałam przyjęta, bardzo się z tego cieszyłam. Moje projekty przypadły do gustu szefostwu, i dali mi wolną rękę, jeśli chodzi o projektowanie.

Teraz na co dzień mogę projektować balustrady i schody nierdzewne, a klienci cały czas dopytują się o nowe wzory. Cieszę się, że mogę robić coś co podoba się innym i mogę na tym zarabiać. To naprawdę wielkie szczęście. Nie każdy ma takiego farta w pracy zawodowej.