Sprzedawca bram przeciwpożarowych

Od jakiegoś czasu pracuję jako handlowiec. Swego czasu sprzedawałem warzywa na rynku, ale wybudowali niedaleko galerię i nie było już sensu w tym dalej tkwić. Postanowiłem, że poszukam ambitniejszego zajęcia, które pozwoliłoby mi rozwinąć swoje umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne.

Bramy przeciwpożarowe są ważne w wielu halach

bramy przeciwpożaroweW tym celu zatrudniłem się w firmie, która sprzedaje bramy przeciwpożarowe metalowe, przesuwne oraz wiele innych bram czy zabezpieczeń. Jako przedstawiciel handlowy umawiam się na spotkania z potencjalnymi oraz bieżącymi klientami i oferuję im nasze bramy rolowane czy inne dostępne produkty. Klientów umawiam sobie sam, korzystając z dostępnej bazy. Nasza brama rolowana jest istotnym elementem wyposażenia na przykład sklepów. Tak samo jest jeżeli chodzi o kraty rolowane metalowe czy elastyczne. Moi klienci to w większej mierze przedsiębiorcy oraz instytucje. Odwiedzam każdą nowo powstającą firmę, dla której bramy przeciwpożarowe są niezbędnym wyposażeniem. Od kiedy pracuję w tej firmie opanowałem różne techniki sprzedażowe, dzięki którym osiągam dość wysokie wyniki sprzedażowe. Kierownik działu sprzedaży wielokrotnie mnie chwalił i wskazywał jako przykład. Cieszę się, że zmieniłem pracę, bo zarabiam teraz zupełnie inne pieniądze i stać mnie na więcej. Moi klienci są ludźmi ostrożnymi, jeżeli chodzi o kontakt, ale oferuję im naprawdę doskonałe bramy rolowane, z których zawsze są zadowoleni i często do mnie dzwonią, jeżeli czegoś potrzebują.

W przyszłości chciałbym zostać kierownikiem działu sprzedaży i wiem, że jeżeli będę tak ciężko pracował jak do tej pory to na pewno mi się to uda. Już zapomniałem o warzywniaku na rynku, gdzie tę pracę traktuję jako krótką przygodę. Moje życie zawodowe właśnie rozkwita i wiem, że obrałem odpowiednią drogę.