Studia informatyczne i cad cam software dla firm

Pamiętam co było na pierwszym roku moich studiów. Właściwie to szczerze mówiąc niewiele pamiętam, bo głównym moim zajęciem było imprezowanie i picie alkoholu razem z kolegami z roku.

Cad cam software dla firm i wprawa w pisaniu

cad cam softwareCo prawda w większości piłem z ludźmi z innych kierunków, bo informatycy okazali się być nieco zbyt aspołeczni by chodzić z nimi na imprezy. Zresztą, gdyby tylko chcieli to bym z nimi chodził, ale w ogóle wyrwać ich z domu graniczyło z cudem. Tylko siedzieć na jakichś dziwnych forach i stronach internetowych o których istnieniu nawet nie miałem pojęcia dopóki nie zacząłem się z nimi zadawać. Owszem, muszę przyznać, że nie był to zły sposób na spędzanie wolnego czasu. Internet był pełen bardzo ciekawych i sympatycznych ludzi z którymi bardzo przyjemnie się rozmawiało. Zwłaszcza fajny był jeden serwis, na którym nie trzeba było podawać swoich nazwisk i imion, a jedynie pseudonim, przez co zachowywało się anonimowość. Mimo to zostałem ostrzeżony, by nie robić niczego głupiego, bo są wśród użytkowników osoby zdolne wyśledzić każdego zarejestrowanego na owym serwisie. Pamiętam że nauczyli mnie bardzo wielu przydatnych rzeczy. Cnc program na przykład dal mnie był czarną magią dopóki nie zacząłem się z nimi zadawać. Cad cam software dla firm byli w stanie napisać z zamkniętymi oczami w ogóle się nad tym nie zastanawiając i przewyższali pod tym względem nawet największych kujonów z roku.

Twierdzili w dodatku, że niemal w ogóle się nie uczą, tylko że przychodzi im to samo. Wiele bym dał by i mnie wszystko tak samo przychodziło.